bugün

3 adet efsanevi gta şehrinin versusu.

bu üç şehir beraberinde 3 sempatik karakteride getirir.

(bkz: carl johnson)

(bkz: niko bellic)

(bkz: tommy vercetti)

gerçeği için;

los angeles vs new york vs miami
Liberty city dediğimdir.
Bully der giderim.
los santos=los angeles.

liberty city=new york.

vice city=miami.
Vice city nin alacagi vs. Cunku guneş en iyi miami de batar.
Gerçekci ve daha fazla efektli maceralı adrenalini korku ve gerilim aksiyonu yüksek sokak savaşlarının daha yüksek oldugu bir oyun oynacaksanız Carl johnsonlu los santos derim.

Mekan basma adam öldürme hırsızlık haraca baglama uyuşturucu kaçakcılıgı yapacaksanız eger tommy vercettili vice cityi tek geçerim.

Edit: Liberty City ilgili bir bilgim yok oynamadıgım için bilmiyorum.
Gta'da takma isimli şehirler.

Los santos = los angelas
San fierro = san Fransisco
Las venturas = las vegas
Liberty city = new york
Vice city = miami
liberty citynin hikayesi diğer ikisine göre daha aksiyonlu ve fantastiktir.

liberty City New York'un oyun uyarlaması olduğu için şehirde daha büyüktür tabii. los Santos Ve vice city denen 10 dk gezmeyle biten cücük şehirleri savunmayın pls.
vice city.

nostaljisi yeter amk.

Ayrica ;

(bkz: self control)
san andreas hangisiyse o iyiydi.
alderney'siz liberty city soğansız lahmacuna benzediğinden gta 4 liberty city'si > gta 3 liberty city'si olabilir.

onun dışında los santos her zevke hitap eder, diğer ikisi gibi betondan ibaret değildir. birinde yüzemiyorsun bile. *
Grand theft auto dünyasına ait 3 şehrin kıyaslandığı ve sonuç olarak liberty city'nin alacağı versus.

Vice city'i kafadan eledim zaten. Bomboş şehirdi.

Los santos büyük bir yer ama şehrin geri kalanı ya çöl ya orman.

Gta 4'ü Çok sevmiyorum, oyun Çok kasvetli ve oyundaki şehir biraz küçük ancak bu üçü arasındaki en güzel şehir şüphesiz buydu.

Edit: versus dışı konuşursak san fierro alayını sikip atar eğri oturup düz konuşmak lazım.
vice city biraz daha büyük olsa diğerlerini silker atar.
Liberty City alır bence.
Liberty city karamsar insanların merkezi haline gelmiştir, komşuluk ilişkileri pek yoktur ve yağmurlu bir havada kafenin birine oturarak iş arkadaşlarıyla vakit geçirilir. Biraz karamsardır ama tatlıdır, karanlık sokaklarda yürürken büyüdüğünüzü hissedersiniz. Vice city ise eğlencenin mekanıdır, kafa dağıtmak için gidersiniz, genellikle sıcak havalarda çok eğlenceli olur.