on ikinci nesil inş dişi memeli bir userdir. yazsın bakalım.
sözlüğe atılan münasip olmayan görsellerden rahatsız olup, “ben geliyorum, artık o görsellere gerek kalmadı hehehe.” diyerek tepkisini koymuş, 85. sözlük hesabıyla aramıza dönen yazar kişisi.
sen yokken çok bozdu buralar neyse döndünya bir nebze umut var şimdi , hoşgelmiş yazar.
Gidip gelerek yalama yapmış olan yüvzır.

Yine mi san ¿. Pehh.
pipili sapık olduğu dedikodularına inanmamıştım zaten.
Kuşkusuz yine silik yiyecektir bu yakışıklılık ve dayanılması zor cazibesi yüzünden.

Sözlük kızları iflah olmaz bir çapkındır ve bu adamcagizin hiçbir günahı yoktur.

Umarım bu sefer uzun süre aramızda kalırsın.
Elli bin tane hesabın yüzünden yazdıklarından yararlanmakta hep sıkıntı çekmiş bir yazarım. Lütfen kızlarla arana mesafe köy ki bizi kendinden ve bilginden mahrum etme.

Seni seviyorum. Canını sıkan bir yönetici varsa lütfen bana haber et kulağını cekeyim. Bizim de burada bir agirligimiz ve gücümüz var. Çekineyim deme.. hep yanındayım.
görsel
Ulu’dan 20den fazla kadını ağına düşüren üüfürükcü.

Değişik yazar tanesi.
görsel
Kısa sürede hakkında 20 enrty girilmiş yazar. Bununla 21 oldu.

20 demişken 20 tane sözlük kızıyla beraber olma şansına sahip olan tek erkektir sözlükte.

Ben o kızlardan biriyle arkadaş olsaydım muhtemelen hala daha sadık bir erkek olarak bağlı kalacaktım.

Kıymet bilin ulan biraz! Kıymet...
Mütemadiyen giden ve geri gelen medcezir.
Din bu adamı da aramızdan aldı..

görsel nasıl üzülmeyeyim?

Programına konuk alacak misin pandemiden sonra abi?

Keyifle izliyorduk.
Hiç sevmem kendisini...

Diğer nicklerini de sevmezdim.
Çok korkak bir yazar.
dünyanın pek çok yerinde covid aşısı çalışmalarında bulunmuş ve 3 farklı ülkede aşıyı bulduktan sonra aramıza dönmüş bilim insanı yazardır.

amerika&ingiliz ortaklığı aşı çalışmalarında marcus amoralist atkinson kod adını kullanırken alman aşı çalışmalarında marcus ballack amoralistingen kod adını kullanmıştır. çin tarafındaki ismini yazmıyorum çince anlamazsınız siz şimdi..
içimden bir sesi bu adamın çakma premses olduğunu söylüyor...
du bakalım.
o mozambikli hanım dediği küçük, yeşilimsi, sivri kulaklı bişi olmasın.
sith, jedi ve kutsal dart wader adına.
kuşkusuz esnaflarla kafayı bozmuş yazar.
yine saf bir sözlük erkeğinin kanına girmiş. bir de şifreli konuşuyor bunu da yarına bıraktım der gibi.

açık oylaştığı saf erkeklerle toplaşıp dikiş yapan yazar.
evlendi, şu an eşinin sevgilisini ağırlıyor. on numara da masa hazırlamış. işte medeni insan. helalin var karşim. evet.
Oruç tutmaya iftardan başlayıp sahurda sona erdiren yuvzır.
Merhaba doslar mörelim cok bazuka. Hic de sevmem bunu.
olur olmadık yerde arz-ı endam eden mümin yazar. entrylerini severek okuyoruz orası ayrı...
Kendi adina konus ben severek okumuyorum.
la senin başka işin yok mu da

o küfür makinesi of lu keçiye sardın ?

herif taramalı tüfek gibi

dakikada 300-500 küfür atar

sonra da maadur olur

daha sonra da sizi amcama şikaat edecem

evinizden aldıracam ben jit im falan

aman banane ya her neyse

bacım bana rihannanın adresi lazım

hayırlı bir işimiz varda

senin kontaklar iyidir

yap bi kıyak.