bugün

lol oynayanların yaş ortalaması, videolardan gördüğüm kadarıyla maksimum 13. maksimum diyorum bak.
ortalaması 13-14 civarıdır.
11-12 yi geçmeyeceğinden eminim.
12 - 22

Gerçekten .
hiç oynamadım, yaş ortalamasını da bilmiyorum ama finalleri izlemek çok zevkli.
13'tür. Hadi 18 olsun. Ama en azından ota boka cyka yazan ruslarla uğraşmıyorsun. Ha bir de sesli iletişim şeysinden "mada faka" şeklinde küfür etmeye çalışan ruslarla uğraşmıyorsun..

(bkz: dota)
ayrıca avrupa sunucularının da türkiye sunucusundan aşağı kalır bir yanı yoktur. özellikle sürekli övülen batı avrupa (eu-west) sunucusunun neredeyse tamamını polonyalılar ve ruslar işgal etmiş durumda. online oyun oynayanlar rusların ve polonyalıların nasıl oyuncular olduğunu iyi bilirler.

ama yine de diamond ve plat seviyede bu ortalama 18-19 a çıkmaktadır. fakat çoğunun akıl yaşı yine bana kalırsa 12-13 falandır.
12,5 falan.
maksimum 10. evet.
bizim evdekilerin ortalamasını alırsak 26 olandır. babam ve iki minnak erkek kardeş.
kendi deneyimlerime göre 10 12 dir. internet kafeye gittiğim bir zaman bu yaş grubuna mensup ülke çocukları oynuyordu bu oyunu. işin ilginci kızlar da oynuyordu ve ölünce ağlıyorlardı. daha sonra erkeklerden biri öldüğü için küstü, gitti.
11-15 arası birseydir. ulan internete cs atmaya gidiyoruz yanımda ki 11 yaşında ki çocuk ulaaaann bu maçı da yenildik yaa kim feedledi amk şu weigarı.......

Edit:dota 2 candır.
4 yıldır lol oynayan biri olarak gold eloya kadar 15, gold-plat arası 17, plat-challenger arası 17+ yaş ortalaması oluyor genellikle.Çoluk çocuk ya normal oyun oynuyor ya da botlara karşı genellikle zaten.
oyunu bırakma sebebimdir. yakın zamanda dota'ya geçip rahatlamayı düşünüyorum. sürekli cs:go'da bir yere kadar.
-10 ile 10 arası değişmekte.
11 diyorum var mı azaltan ?
38 yaşındayım. Lol ne zerre fikrim yok.

Çok gürültü etmeyin. Flash tv'yi açın hadee.
22 yaşındayız 4 senedir oynuyoruz götünüz başınızda ayrı oynamasın oyun oynuyor diye insanları yargılayan düşüncelerin hepsini sikiyim ayrıca.
alt liglerdeki insanlar baz alinarak dusulen yanilgidir.11 yasindaki cocuk dia olamaz zaten o kendi zeka seviyesindekilerle takiliyor.yok lolu velet oynar diyerek mobaya bok atmayin.diyen sumugunu karistirarak cs oynuyordu bir zamanlar.
22 yasindayim. Lig lig degisen ortalamadir.
24 yaşındayım 15 hissediyorum. zeka yaşım ise 9.

hele bu akşam 8.
En fazla 16 17.
(img:#1243630)
Burada 10.