bugün

sevmediğim ve sevemeyeceğim bir sigaradır. camel ile kıyaslanamaz bir sigara.
(bkz: sevemedim karagözlüm)
içtiğim tüm sigaraların bir biçimde sıçması sonucunda sardığım ve birkaç yıldır bırakmadığım sigara. neyse ki bunun içindeki tütünü falan değiştirmiyor philip morris.
kokusu ve tadı iğrenç olan sigaradır. bundan bir paketi tamamen içmek zorunda kalsam sigarayı bırakırım gibi geliyor. öyle pis bişi.
bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle dakikalarca yanıp, bilgisayar başında en ziyansız içilen sigara olduğunu düşündüğüm marka. ucuzlar arasındadır.

(bkz: uzun lm)
6.5 liralık sigaraların şahı, şaka maka paketi falan bi değişmiş, tadı da güzelleşmiş sanki. Genel winston soft içicisi olarak sevdim.
fiyat-performans ölçüsüne göre en iyi sigara, kısa-kırmızı'nın içimi sert ve çok güzeldir, aromayı hissedersiniz.
(bkz: leyla ile mecnun)
4-5 tane ard arda içince kan dolaşımına barikat kurduğunu hissediyorum. olmuyor böyle. çok ayıp. marlboro'ya dönesim var.
Liseli marlboro'sı, lenin marx, laz marlboro'su gibi çeşitli gibi açılımları olan sigara markası.
(bkz: Liggett and Myers)
Liquidity preference Money supply *
tamamen aşk ve seksin sigarasıdır.

--- spoiler ---

önce filtre değiyor dudağıma. .
sonra benzini ateşliyorum gri zippo marka. .
kuru tütün parçaları ince orgazm sesleri çıkartıyor ateşle buluştuğunda. .
sonra, soluk borumdan içeriye çekiyorum bütün zehrini. .
ciğerlerime ulaştığını hissettiğimde,
serbest bırakıyorum dudaklarımı ve dumanın çıkmasına izin veriyorum.
inanırmısın?
kültablasında izmaritini ezerken canım acıyor. .
uzun l&m. . .

--- spoiler ---
ilk çekişteki tadı harika olan son çekişi bok gibi olan bir sigara. 6.5 tl'dir.
Bimde satılmalıdır.

(bkz: Le Marlboro)
fiyatı 6.5 lira olan sigaradır. tadı meçhul.
ilk kez bugün aldığım cigara.
Dumanı pek koku yapmaz ve îçmesi iyidir.
yazıklar olsun sigaradan soğudum bi daha içeni dürtüklesinler chester'ımın gözünü seveyim be.
Makro da para finans piyasasının gösterildiği eğridir. Mal ve hizmet piyasası yani ıs ile dengede olma durumları incelenir.

Para ve finans piyasası dediğimiz olayda merkez bankası çerçevesinde konjektürel hareketlerle kafamızı siker.

Devam etmek isterdim ama size bu bilgiler bile fazla.
(bkz: leyla ile mecnun)

Benim aklıma hep bu gelir

Ismailllll abiiiiii

Hoooooppppppp
5 aralık 2016 itibariyle 9.50 türk lirasına satılacak olan sigaradır.
kimisi sigarayı hatırlar kimisi efsane dizi leyla ile mecnun'u. hala bu diziyi nasıl bitirdiler diye zoruma gidiyor. biliyorum yalnız değilim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar