bugün

büyük ihtimalle bu çanta yakın zamanda kaldığı dersten geçicek olan kızın çantasıdır. müdür yardımcısına ve matematik öğretmenlerine 2 kat dikkat etmek gerekir. tehlikelidir efendim vazelin aletin büyüklüğüne göre yetersiz kalabilir.
(bkz: dersten kalanlar odama hazırlıklı gelsin)
edit: feministler ve seri eksilemeyin ideallerinize sokayim.
dövme yaptırmıştır ve sürekli vazelin sürmesi gerekiyordur. pis herifler sizi.
kızın çantasını karıştıran bir zıpçıktı'nın bulduğu üründür, o zıpçıktı yerine ağır küfür yazacaktım ama çaylak oluyorum.
muhtemelen okuldan sonra kadın kuaföründe çıraklık yapan kızdır. vazelin çantasında kalmıştır.

beyler önceden kadın kuaföründe kalfaydım ve böyle bi kız vardı yanımda!

not: beyler yanlış anlamayın erkek kalfaydım.
Anüsüne sürüp, iyice genişletip serseri sevgilisine götten versin, alçak, iğrenç bir insan olsun istiyorsunuz, biliyorum. Çünkü bu şekilde bir elinizde mouse diğer elinizde bamya hayal dünyalarına dalmak için malzemeniz olacak. Ama malesef durum öyle değil sevgili ezik, sivilceli, asosyal kardeş. O kızın çantasında ki vazelin gayet normal sebeplerle orda bulunuyor. Ve sen de izbe odanda yağlı klavyenin başında ve yalnız bir şekilde doğal seçilim sonucu oturuyorsun.
Tanım: hayalperest orospu çocuklarına dert olmuş kızdır.
(bkz: yok mu lan bu mahallenin namusu)
Elleri soğuktan çatlamış olduğundan vazelin taşıyordur.
Normal kızdır. Çantasında vazelin haricinde sözlük abazanlarını heyecanlandıracak başka şeyler de vardır.
kurak yerde yaşarlar geleneklerine bağlıdırlar.