bugün

son zamanlarda oldukça çoğalan kavgalardır. kavgalarının nedenleri ise çoğunlukla, ya bir yakışıklı için yada ağzını küfüre alıştırmış ama küfürün sonunun kavga getirebileceğini hesap edememiş ergen olmalarındandır.
erkeklerin çevresinde geniş bir halka oluşturarak zevk alarak izlediği kavga türüdür.
kızları izlerken American Güreşindeki kızlarla kıyaslar derecede yorumlar yaparlar.Normal bir erkek kavgasından daha acı acıllı olduğu düşünülür
erkekler buruna kafa atma (burnu kırma) hareketi oldukça meşhurken Kız kavgalarında uzun saçtan tutup alabildiğine çekmek yaygındır.
Kavga sebebi olarak
1. sırada erkek mevzusu
2. sırada ağır küfür (anladınız siz)
3. sırada yan baktın düz baktın gibi racon kesmesidir.

Kavga eden kızlar kavga esnasında gaza getirirseniz ortam 3 dk sonra çok daha fazla karışır.
izlemesi cidden zevlidir. Bir erkek için "Ölmeden yapılması gereken 100 şey" arasında kız kavgası seyretmek vardır.
karakolda bitmezse devamı gelecek kavgadır.
Fen lisesinde kavga;
kızım bana böyle element element bakma sikerim periyodik tablonu.
bugün yine internete düşmüş bir video ile tekrar hayatımıza giren kızlardır.
http://video.haberturk.co...lar-birbirine-girdi/90182
çekirdek çitleyip izlenebilecek kavgadır.
vücuttaki kanlarının pelvis bölgesine toplanmasından ötürü beyinlerinin karar kısmını götlerine bırakmasından dolayı cıkan kavgalardır.
lisenin ve liseli kızların, lisenin veya bir kaç herifin ilgisini çekmek için yapmış oldukları kavgalardır. etekleri kısa ise çok ilgi çekerler. pantolonla kavga edenler çok iplenmez seyir zevki vermez olaylardır.
Her genç kızın başına gelmiştir heralde, tiksinç ve saçma bi goruntu.
Erkek lisesinin tek dezavantajıdır bunu görememek.
Kezban ötesi varlıkların kavgasıdır. Kezbanlara sempati duymaya başladım resmen.
Ayırmak için araya giren erkeğin en kesif fantezisidir. Ayırıyorum diye belden kavranıp az mı dayanmıştır? Hey gididir hey.