bugün

liseli kızlarımızın yaptığı mükemmel tercihlere davranışlara olan saygıyı içeren mektup.

sevgili liseli kız

uzun süredir inceliyorum, yeryüzünde senin kadar mantıklı karar alabilen başka bir insan göremedim.

özellikle sevgili seçimi konusunda kendinizden 5 ila 10 yaş büyük kişilerle çıkmanız süper.

tabii bu kişiler kel göbekli, parası arabası olmasa sümüğünüzü atmayacağınız tipler ama olsun. ufak detaylar bunlar.

ve çıktığınız erkekleri genelde sizi dövebilecek, silahla darp edecek alkol ve sigaraya başlatabilecek tiplerden seçmeniz

ise çok yerinde.

hem düşünsene kızdığın zaman kafana iki tane yumruk atamayacak burnunu kıramayacak küfür edemeyecek kadar pısırık sevgili ne işe yarar?

sizden hoşlanan sınıf arkadaşlarınız varsa ilgi duymayın ya da kullanın zaten öyle yapıyorsunuz.

sizi deli gibi sevebilen mallar onlar.

(işim çıktı sonra yine yazacağım liseli kız)
devam eden mektup;

tekrar selam liseli kız

nerde kalmıştık kendinden 5 ila 10 yaş üstü kel ve zengin adamla çıkma hevesinizden bahsettik evet orada kalmışıtk. tabii hafızası sadece efendi adamların yaptığı
ufak hataları aklında tutup hafızanda seni darmadağın eden p*ç adamla ilgili veri kaydedecek yer kalmamış olmamalı.
(bkz: bırak şunu okumayı gidelim lolita) *
(bkz: bir ergenin anıları)
kel, göbekli, 30 yaş civarı erkeklere apaçık ayıp ediliyi yaa.
burdan da devam eden mektup:
*ah güzellerim ah çıtırlarım benim. hepiniz birer panpiş adayısınız. o saçlarınızı hani kafanızın üstünede bir kafa daha olacak şekilde nasıl yapıyorsunuz bilmiyorum ama; valla çok yakışıyor, tebrikler.
*bu kareli desenler varya hani o taktığınız atkılar, sonra o desenlerde tokalarınız, çantalarınız sonra ne bilim ayakkabılarınız falan. haah ulan biz lisedeyken de 4.sınıfta bizim eteklerimiz öyleydi. çok direnmiştik okul yönetimine sofra bezi gibi etek mi olur diye, meğer o bildiğin burberry diye bir markanın deseniymiş efenim. cahilmişiz biz bilememişiz. şimdi sizlere çok yakışıyor tiki mi tiky mi ne ondan oluyorsunuz, tebrikler.
*sonra o bol rimelli melül melül bakan gözleriniz, dudaklarınızın dışına dışına taşırarak sürdüğünüz rujlarınız imajınızı tamamlıyor, tebrikler.
ballarım, tatlılarım en çok da o köşe başlarında, parklarda sokak aralarında sherseryyyy erkeklerle oturup sigara içmeniz yakışıyor size, tebrikler. öperim panpişler.