bugün

ahaha.
guzel senaryo olmus gibi arkadaslar okuyun bence.
Bir bebe yüzünden işinden olma durumu.
Kardeşim şu herifin adres bilgilerini ver bana intikamını alayım ya. Akşam akşam sinirlerim tepeme çıktı. Karaktersiz velet.

(bkz: üzerime gelme sözlük çok sinirliyim şu an)
(bkz: cool story bro)
Hademelik yapan biri neden utansın.
(bkz: liseli vardı ya ah o liseli)
sonuçta insandır.
Ulan insallah senaryo degildir, icim bi ciz etti cunku.
Ben olsam o liselinin agzını burnunu kırar hastanelik ederdim.
biz lisede hademeyle oturup muabbet sohbet ediyoruz lan hademe olmaktan utanılırmı eğer senaryo değilse takma kafanı böyle şeylere.
Bu cenkler hep mi yamuk çıkar. Pis cenkler.
2 saatlik türk filmi çıkacak konudur.**
Birazdan olaya okul müdürü ve ergenin babası dahil olup başlık açacaklar.
Umarım troll bir hikaye değildir.geçmiş olsun akşam akşam üzüldüm şimdi bak.
okumayın vakit kaybı. karması -2000 olan adama vaktinizi çaldırmayın.
Yalan hikaye. Milletin duygularıyla oynamayın aq ya üzüyorsunuz insanları gece gece.
Oha 60 tane sazan çıkmış.
ailesine destek olmak için çalışanlarla alay eden hikayeler yazmaktır.

o duruma düşün de aq.
babası savcı olan bir ergeninin şımarıklık yapabilecek kadar zengin olduğunu düşünmüyorum, kaldı ki babası da ona göre eğitim vermiştir diye düşünüyorum.
işten atılınca sende geldin sözlüğe yazdın demek.
öncelikle başlığı açan mütemadi trollerimizden biri onu belirtelim , ardından şunu diyeyim babası savcı olan bir ergen şımarıklık yapacak kadar zengin olmasa da şımarıklığın ağa babasını yapacak kadar güç sahibidir , her ne kadar devlet 0 km bir savcıya 5085 tl maaş ödüyorsa da sahip olduğu güç özel sektörde ayda 50.000 tl kazanan bir şirket ceo'sundan daha fazladır.

ayrıca çocuklara verilen eğitim mesleklerle bağdaşmaz , yani aslan gibi bir çocuk yetiştiren boyacı çöpçü gibi beğenilmeyen insanlar da vardır , şımarık züppe bir çocuk yetiştiren profesörler savcılar diplomatlar da vardır , bu tamamen insanın kendinde biten bir durumdur ve zaten çocuğunu böyle yetiştiren kendi çok daha fazlasını yapıyordur , örnek troll olayda babaya düşen görev çocuğunu sert bir dille uyarmak , hem kendinden büyüklere ve çalışmak zorunda olanlara saygısızlık yapmaması hususunda hem de babasının gücünü şahsi mevzularında kullanmamak hususunda , lakin baba böyle yapmayıp çocuğuna uyuyor , yani demek ki balık baştan kokmuş , ego manyağı bir babanın çocuğu da ego manyağı olur doğal olarak.

neyse don't feed the troll diyorum daha da uzatmıyorum.
Şahsıma bey diye hitap etmediği için, babama beni kolumdan çekip bağırdı diyerek kovdurduğum çolak işçiyi hatırlattı.

Bazen olur öyle gençlikte takma kafana.
serşn hikayedir. lakin doğru değildir. ama sağlam like almışsın. ne işine yarayacak onu anlamadım brocan.
oltaları getirin lan, sazan avı sezonu başlamış.
20 yaşındayım 9 farklı işte çalıştım 5'i sigortalı aynı zamanda yıldız teknikte okuyorum. madem utanç verici buluyorsun hademelik yapma başka iş yap. geri gelelim ki kova devirme olayına. o kovayı o çocuğun götüne sokar sonra gider kendime iş bakardım. net.
ee napıyon şimdi iş buldun mu, bitti mi okul?
hakkını vermek lazım senaryo iyi.
ama gece vakti okuyup üzülenler de varmış.*
zamanında yürek burkmuş ve yüzde yüz yaşanmışlıklar içeren bir olay. sildiğim için yeniden yazıyorum.

insanın gururunu kıran, paranın her zaman üstün olduğu gerçeğini bir kez daha hatırlatan olay.

bilen bilir, ailemin maddi durumu yeterli olmadığından üniversite okuyabilmek için aynı zamanda çalışmak zorundayım. ikinci öğretim olduğum için sabahları özel bir okulda hademe olarak çalışıyorum. biliyorum utanç verici bir durum ama yapacak bir şey yok okumak için bunu yapmak zorundayım. neyse olayı anlatayım.

öğle arası katlara paspas atıyordum. herkes dışarıda yemekte olduğu için tenha oluyor en uygun saatler. yerlerin ıslak olduğunu bildiği halde daha yeni sildiğim yerlere çamurlu ayakkabılarıyla giren kızlı erkekli bir arkadaş grubu kata giriş yaptı. buradaki öğrencilerin hepsi zengin ve şımarık öyle kolay kolay laf söyleyemezsiniz. haliyle bir şey diyemedim tam yanımdan geçtikleri sırada adının cenk olduğunu bildiğim bir orospu çocuğu, vileda kovasını kasti olarak devirdi. bir de yavşak yavşak sırıtarak aa pardon abi yanlışlıkla oldu hahaha dedi. aklı sıra kızlara hava basacak. tabi kızlar da ağır ergen olduğu için kahkaha atmaya başladılar. bir tanesi de yazık adama ya hahaha dedi. inanır mısınız 22 yaşındayım ve gururumu bu kadar incilten bir söz daha işitmemiştim. ben üniversitede bile ailemin parasıyla değil kendi paramla okuyorum ve daha liseyi baba parasıyla okuyan birisi beni aşağılayabiliyor. dediğim gibi hepsi zengin ailelerin çocukları olduğu için ağzını bile açamazsın bunlara karşı. ben de sustum ve yerleri silmeye devam ettim.

neredeyse 2 gün bu olay aklımdan çıkmadı. hayatta kimseye kin gütmemiş biri olmama rağmen cenk ve tayfasını hedef tahtama koymuştum. hayatımın geri kalanında gururu incilmiş biri olarak devam etmek istemediğim için mutlaka bir intikam almalıydım. tabi şimdi ne uğraşıyorsun allah'ın liseli ergeniyle diyen olabilir ben de zaten fazla kasmadım. basit bir plan yaptım ve ilk fırsatta uyguladım. cenk isimli şerefsiz koridorda kalorifere yaslanmış kızlara hava basmaya devam ettiği sırada aldım vileda kovasını tam ayağının dibine döktüm. aa pardon çok özür dilerim allah'ın işi işte dedim. bütün pantolonu vileda suyu olan cenk'in 5 saniye önceki cool tavrından eser yoktu tabi. herkes gülmeye başladı. görürsün lan sen bittin oğlum sen falan demeye, beni tehdit etmeye başladı. okul çıkışı da yanıma gelip yerinde olsam yarın okula gelmezdim babam savcı seni hapse attırmayan şerefsizdir dedi. aynen şerefsizdir dedim yoluma devam ettim.

akşam müdür aradı ve yarın okula gelmememi söyledi. işime son verilmiş. her zaman olduğu gibi para kazandı biz kaybettik. ben fazla üzülmedim açıkçası nasılsa çalışkan biriyim iş her zaman bulurum. zaten okul bitince buralarda durmam. babası olmasa nefes alamayacak embesil liseliler nereye kadar böyle devam eder o belli olmaz işte. para gelir geçer çalışkan olan her zaman kazanır.