bugün

Yaşın da verdiği hareketlilikle yapılan eylemlerdir.

Geometri dersi işlenmesin diye sınıfa biber gazı atmıştık fakat ders başka bir sınıfta yine işlendi.
pantolonun cebini delip, delik yerden cinsel organı cebe sokmak suretiyle kız öğrenciye cebimde bir şey var ellerim dolu alır mısın? demek gibi mesela. ben yapmadım ama yapan arkadaşlarım vardı. çılgınlık mı , o.ç. tabirine uymak mı bilemedim.
wc'yi sigara odası olarak kullanmak. ne kadar çılgınca olabilir tartışılır
okulun son günü dolar partisi vermiştim. havaya atıp kapış yaptırıyordum fakirlere. nasıl birbirini eziyorlardı yahu. fakirlik diz boyu azizim. vallahi yazık.
okul müdüründen kesin yasak almama rağmen yine okul içi ödüllü turnuva hazırladım.
Hareketli bir arkadaşımız peteği 2 kere kırmıştı. O olaydan sonra sınıfın dalga malzemesi oldu bir süre
okuldan kaçıp üniversite girişindeki marketten bira alıp içtikten sonra şehir merkezine 3 film birden gösterilen sinemaya gitmek.
Tekerlekli ve döner koltukla koridorda birbirimizi hunharca sürmüştük.
Okulun ortasında bıçak çeken bi kekoya bir tüp biber gazı boşaltıp 2500 öğrencinin önünde 15 dakika dövmüştüm.

Teksas gibi okuldu amk yeri. Şimdi imam hatip yapmışlar.
Kuru buzu ben çaldım evet.
arkadaşı kapıya fırlatıp kapı kırmıştık aynı arkadaşla lambada kırdık okulun her yerinde sigara içerdik tuvalet kavgaları falan iyiydi be lise.
resmi olmayan bir araştırmaya göre hayatta bi bok başaramamış ezik tipler sürekli lise anılarını hatırlatıp egosunu okşarmış. belli bir yaştan sonra da bunun yerini askerlik anıları alırmış. ortak nokta ise bu anıların yüzde 98.4 ü palavraymış.
bizim sınıf bilgisayar laboratuvarındaydı. On kişi olunca bizi oraya tıkmışlardı. Tabi bilgisayarları kaldırıp. Sadece masalar duruyordu. Der iken biz evimizde gibi hissediyorduk. Yayıl babam yayıl. Öğle arası bir buçuk iki saat. Kantinde her gün tost. Bıktık. Biz de düdüklü tencere almıştık. Müdür yardımcısının odası da tam sınıfın karşısında. Bir kapının önüne nöbetçi koyduk biri yemeği pişirdi ben de arkadan tuttum kapıyı der iken tarihçimiz bizi yakaladı ama nasıl mı:
-Kokular alıyorum gençler.
-Ne kokusu hocam? Biz alamıyoruz burnumuz mu tıkalı acaba? Hay ALLAH.
-Bir şey mi ötüyor burada?
Sınıfça : (FISSSS!)
-Ne fıslıyorsunuz oğlum?!Çekilin bir bakayım bir şey mi saklıyorsunuz?
-Yok hocam sadece öğle yemeği hazırlayalım dedikte.
-Düdüklüyle mi yavrum?
Sinifta ateş yakmistik baya bildigin kocaman ateş.Lisede yapilan çilginlik degildi ergenligin verdigi aptallikti 10 yil olmus mezun olali vay be.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar