bugün

sebebi çok ayrıntıda gizli olmakla birlikte utanarak:
(bkz: döşemeci)
(bkz: sağır sultan)*
(bkz: tatar)*
(bkz: buz kraliçesi)*
oturduğu yerden dolayı: çüben
siyasi görüşünden dolayı: faşo
geç anlamasından dolayı: köşe ( yeni nesiller bilmez )
her organizasyonda var olmasından dolayı: Sosyal
soyadını daha çok sevdiğimiz için: hacı ( soyadı hacıoğlu ayrıca keşin teki)
dehşet alkol tüketiminden dolayı: keşo
kilosundan dolayı: tosun
benzerlikten dolayı: Lebron James
Önlük yakıştığı için : doktor
soyadı garip olduğu için: kaşkaş ( soyadıydı efendim)
filmden esinti olduğu için: Samara
hayatın anlamsız olduğuna inandığı için: Tyler
isminden dolayı: Sik-erim ( isim: erim )
daha bir sürü var işte.

edit: değişiklik.
(bkz: piç)
(bkz: kömür)
(bkz: şeytan)
(bkz: tek kaş)
uçan inek
giydiği mavi yelekten ötürü (bkz: sucu)
adı bekir olan arkadaşın sadece ismi bakırı andırdığı için, ve bakırın ingilizcesi cupper olduğu için ve cupperin türkçe okunuşu kupır olduğu için 3 sene boyunca kupır olarak anılmıştır...

bekir = kupır
(bkz: tombalacı)
Cizdigim graffitiler ve bulundugum ilde bu sayede taninmis olmam nedeniyle; Fame
Lise 1 de okulun ilk gunu sirada klasik pazartesi sendromu ve uykusuz sinirli bakislarim, mudurun uzun suren konusmasi sonucunda ona dogrulmasiyla mudurun mikrofona ejderha gibi bakmasana yavrum demesiyle ejderha kaldi. Bu zamanla kisalarak ejder oldu. Liseyi bitirdim ve yeni gelen çömezler bile bana ejder abi diyerek sesleniyo. Adimi bilen kisi sayisi cok az. Saygilar.
(bkz: catwalk)

Sanırım biraz catwalk yapıyorum...
(bkz: ılık)
tipi köy kahvesinde takılan birine benzemesine rağmen ingilizceci olup çok nazik konuşan hocamız için kibar feyzo. sınıfımızda ufak boylu dişsiz bir arkadasımız için fetüs ve bir arkadaşada peçete derdik. ve saçlarını halil sezai gibi tarayan geometri hocamız içinde halil.
dişlerinde tel olan tuğbaya telli turna
fazla esmer olan necmiye arap necmi
suat a suşi
bizi beğenmeyip sürekli süper lise tarafındaki çocuklarla çıkan melikeye orospu melike
bide kancık necla vardı ama ona niye kancık diyolardı çözemedim.
koca kasa. ibneler sıraların arasını bilerek kısa tutarlardı ki geçerken devireyim hepsini.
Lise'de Güreş ile ilgilendiğim için dik ve kollarım iki yana açık yürürdüm. Bu yüzden kasıntı derlerdi. Bir iki kişiyi pataklayınca ağam ve baba demeye başladılar.
(bkz: kâzım)
(bkz: kirpi)

Bir ara da hocalara medyum diye yutturmustu pezemenk arkadaslar. "Oglum sen medyum musun?" lafiyla irkilmistim.

Benim taktigim bir lakap ise "Esteban". Gercek ismini vermiyim ancak hocamizin ismi "Ersin yaran" gibiydi. Ben de esteban derdim.
dersanede yüzü kapkara olan hoşlandığım kızın kankası olan gudubet insan (ki beni zerre kadar sevmez) dersin ortasında konuşurken sus kız drogba dedim ve kızın adı drogba ile özdeşleşti belki de içimde hala ukde olan kızın kalbini bu orospu yüzünden kazanamadım (kız da benden hoşlanıyordu ama olmadı malesef üniv.'e gittikten sonra öğrenmem acı oldu) ama bir benzetmeyle o kızdan intikamımı almış oldum.şimdi üniversitenin son senesine geçerken vay be ne yıllardı dedirtiyor insana.nefretimsin drogba mine.
(bkz: siko) bu tarih hocamız derste kızları dikizliyomuş galiba bir zamanlar biz ilk geldiğimizde son sınıflar diyordu.
(bkz: nirvana) mat hocamız derste nirvanaya ulaşıp dünyadan soyutlandığı için söylüyorduk. adam mat sınavında sınav sorusubu çözdü tahtada.
isim beytullah kulaklar kepçe olunca kaçınılmaz son kepçullah..
deve. hem camel black ictigimden hem uzun oldugumdan.
benim ki yastık bir arkadaşın spike bir başkası kamyon.
coni sins.

piyasaya hakimdim. o yüzden. sanal piyasa tabi.
alman panzeri. iri yarıyım o yuzden.
devamlı ceket kravat gezen arkadaş: memur,

boyu kısa götü büyük arkadaş: tüp,

çok piç bi arkadaş: esteban,

hiç sevmediğimiz hoca: oç (sonra kulağına gitmiş kim dedi falan bi alay papara yapmıştı oç)
casanova. o eski halimizden eser yok tabii şimdi.