ülkemizde bolca karşılaştığım durumdur.

sınıfımızdaki en yiyişken kızların lise bitince türban takmış ve evlenmiş olduğunu görünce dumura uğramama sebebiyet vermiştir. malum kızları tanımasam "ne namuslu kız" diyerek istemeye giderdim.
Türbanın namus metası olarak görülme hali, toplumsal dayatma dinsel kült.
Doğru bir tespittir.
Lisede iken tüm sınıfın altından iki kere geçen kız arkadaşım lise bitince kapanıp evlenmiş. Kocasına bakire rolü yapar artık.
En son üzerime kalıyordu da zor savuşturdum kendimden.
Ne ye niyet ne ye kısmet.
Allah kabul etsin, mutlu mesut etsindir. Sen de bakıp sümüklerini çekersin anca işte.
son dönemde mevcudu bol türden kız. genelini tenzih ediyorum da face'te bir taraftan türbanlı-badana makyajlı aile fotoğraflarını atıp bir taraftan "hz. muhammed'i beğenen 1 milyon kişi bulabilirim" tarzı şeyler paylaşmasalar iyi. bildiklerimiz bari yapmasın, lise arkadaşıyız. her biri birer rabia sultan mübarek. hani şu fatma girik'in oynadığı film.
böyle bir tanıdığım var, evet. çok ciddiyim. sapına kadar doğru tespit.
risk budur. diyorum kardeşim tespitin güzel ancak her kız için böyle olduğunu düşünmüyorum. şu da var tabii. lisede kapalıyken üniversitede açan.
zamanında herşeyi yaşamış kendisini kocasına saklayamamış ama deneyimli kızdır.
bu sonradan kapanan oruspulardan çok var maalesef çevremizde, bunlar yüzünden hiç başını açmamış masum kapalılar bile zan altında kalıyor, liseyi bırak üniversitede bile çok gördüm bunlardan ilk üç sene başını açıp son sene kapanan.
Deneyimli falan değildir bildiğin türk motor sanayisine adamıştır kendini. Evlendiği adama yazık.
sevişmek her insanın hakkıdır. konu kilit.
Tamam işte. Mesele başı örtmek değil mi. Kafası örtülü ise tüm pisliği de örter.
(hiçbir kız evde kalmak istemez.)
gercekten imana geldi sanirsiniz. ama yeter mi? yetmez. facebook a bu kez kapali ama bel bukup dudak buzen fotolarini atarlar.
(bkz: açacağın başlığı sikeyim)

inş. öyle bi motorla evlenirsiniz.
anal seks diye bi şey var be kardeşim.
bunların örneklerini çokça gördük. red edemem.
Bırası türkiye.
mmmmm türbanlı fantazisi hehh... olurrr....
bi tanesi inegöllüydü kendisiyle kardeş torunları oluruz. tüm inegölle çıktı. bursaya açılmak üzereyken kapandı ve evlendi. çok yakışıklı bir kocası var. kader kısmet.
Harbi harbi gerçektir. Varoş semtlerde daha çok bulunur. Ailesinin yanında hanım kız dışarda neler neler.
tövbe edip iyiyi bulmuş bir iki istisna harici tesettürün adını lekeler bunlar .lisenin en güzel kızı olarak ergenlikten itibaren çıkmadığı kalmaz sonra zengin gerizekalının tekine temiz kızı oynayıp hamile kalır .ben işin ilginci o kendisini göremeyen hanzolara şaşıyorum az çok bir ıq 'un vardır bak ne işler yapıyorsun. git annenin bulduğu daha dengin,güvenilir biriyle ol değer mi elin açgözlü yosmasını kredi kartlarının efendisi, çocuğunun anası yapmaya.