bugün

3 sene önce yaşadığımdır ulan ne ara son sınıf oldum anlamadım ama biliyorum yeni 9. Sınıf olacak yazarlar var aramızda fazla sivrilmeyin hayatınızın dostunu bulursunuz .
hayatımın en karalık günlerinden biriydi. büyük bir rezillik yaşamamıştım ya da bir rezilliğe tanıklık etmemiştim hatta her şey yolunda gitmişti. komik bir arkadaş grubuna dahil olmuştum ilk günden. liseden sonra halen görüştüğüm en iyi arkadaşımla da o gün tanışmıştım üstelik. ama çok mutsuzdum o gün. bir an önce lise bitsin ne olacaksa olsun diye düşünmüştüm. nasıl geçecek bu dört sene diye kara kara düşünmüştüm. şimdi bakıyorum da o geçmez dediğim dört sene o kadar çabuk geçti ki dört senenin üstünden de seneler geçti. o kadar abartmışım ki bugün bile iliklerimde hissediyorum o düşünceleri ama bu sefer hiçbir şekilde anlamlandıramıyorum. ergenliğime veriyorum.
ilk gün baya bir utangaçtım ben. Sonra alışıyorsun ama dert etmeyin.
2000'liler liseye mi başlıyo lan ohaaa.

Cidden yaşlanmışız. Üç seneye ben de lisedeyim inşallah.

Güzeldir öyle diyolar.
harbiden 2000i görünce duygulandım yaşlandık mı amünüyüm.
sözlükte var mı lan bunlardan.

(bkz: erken kalkın çocuklar)
antalyanın en boktan okulundan çıkma olduğumdan kimse benle aynı liseye gelmedi yalnızlığın dibine vurduğum gündü.
28 eylülde yaşayacağım deneyim.
110 kilo son sınıf öğrencisi haraç kesmişti aq.
Pek hatırlamıyorum ancak kapıdan girdim ve bir çocukla tanıştım ve hala çok iyi arkadaşım.
serviste en arkaya otururken kafamı vurmuştum. allahtan kimse görmedi de ilk günden rezil olmadık.
giydiğim okul ceketini bir daha hiç giymemiştim.
Annemin sınıfa girip, bazı kişilerin ogretmen sanip annemi ayağa kalktıği, benim ise en arkada habersiz oturup iletisim yeni yeni kurarkan, ibrahim tatlises ile bihter ziyagil karması bir edayla kolumdan çekip, beni sanki pezevenglerin elinden kurtarircasına " arka sıradakilerden olma " deyip en onden bir arka orta síaya oturttugu gun. O ginden sonra inek oldum zaten. Iyi oldu. Hamdolsun.
endişelenicek bir durum yoktur çünkü sıraya geçtiğinizde saniyesinde hepsinin sizin gibi olduğunu anlayıp muhabbete girişirsiniz. daha sırada ilk saniyede dört kişi bulup, ilk tenefüste sınıftakilerle kaynaşıp, öğle arasından sonra da dersler boş geçtiği için kızlı erkekli şişe çevirmece oynadığımız efsane gündür.

tabi daha sonra nakillerle ayrıldık.
işkence gibiydi.

hangi sınıfa düştüm telaşı, okulu tanımaya çalışma telaşı, tanıdık birisi bulma telaşı. telaşı oğlu telaşı. ilk gün bi de formalite bir konferans yaparlar" bakın ilkokula benzemez, disiplin, ders çalışın, telefon yasak v.s v.s" 2 saat ayakta kalırsın. güneşin altında sınıflar açıklanana kadar 1 saatte öyle beklersin. senden üst sınıfların seninle uğraşması, dalga geçmesi, sataşması gibi durumlara maruz kalırsın.
28 eylül 2015-2016 eğitim yılında tecrübe edeceğim olaydır.

Okulda ağır abiler var mıdır?
Haraç olayları?
Okulun yarısının hamile kaldığı doğru mu?
Kızlar sınıfta şeyapıyor dedi emre abi o doğru mu?
He bir de sigara içiyorlarmış okulda bu doğru değildir ya inanamam.

Düzenleme: ulan allahsız, kitapsız yazarlar. Ben sözlük hayatım boyunca bir giri yüzünden bu kadar eksi yemedim ne yaptım ben size? ayıptır yaptığınız ehehehe.
Üst sınıfların gelip erkeklerin kol ve bacaklarindan tutup çekerek yukarıya doğru zıplattıklarini hatirliyorum.
He birde "alın len süt bebeleri muhahahahah" diyerek bir damacana sütü sınıfın ortasına birakmislardi.
Vay hayınlar vay.
Hayatının hatasını yaptığı gün. Dertlerin başlangıcı
bi yurtta ilk gün değildir.
Beyaz spor ayakkabılarım siyah pantolon'umun içindeki süt beyazı gömleğim gırtlağa kadar çekilmiş kravatım.
En sıkıcı gun. Ama ondan sonra oyle guzelki.
Sıraya oturursun hocayı beklersin geç gelir. Çift dikişler sırada oturmaz yerinde durmaz sürekli hareket halindedirler.
Sınıf asla ama asla o kadar sessiz olmaz.
Arkadaşlar liseye gitmeyin direkt üniversiteye başlayın burda kızlar teklif ediyor. Gerçekten.
5-6 sene önce kendimi 47 kişilik sınıfın içinde bulunca ufak bir mindfuck geçirmiştim, çok şey yapmayın geçer.
güncel Önemli Başlıklar