bugün

lise önlerini mesken tutan, jaguar görünümlü çita bakışlı, evcil bizonlar hakkında aşağı yukarı bir sayfayı doldurabilecek kadar düşünceniz vardır sanıyorum. benim de var. lakin düşünür dururdum hangi gerizekalı kız, niyetleri bu derece belli olan bir topluluğa karşı mesafe almaz, kutsallarını korumaya yeltenmez diye. sonunda cevabı buldum sevgili uludağ sözlük okurları. seks düşkünü kızlar!

nasıl bir aksiyonmuş şu seks ya rabbi her şeyi yaptırıyor iradesi zayıf yaratılmış insanoğluna. nasırlı parmaklarımızı temizlerken, yahut dut ağacına tırmanırken , yaptığımız her hareketin alt anlamları var... her biri seksi çağrıştırıyor, onu tanımlıyor sanki. yaptığımız her harekette, aldığımız her solukta seksüel isteklerimizin kapladığı bir bölge var. ama bütün bunlar bu tip kızların suçunu hafifletmiyor. geleceklerini düşünmeksizin insan azmanı avcı kurtlarının ellerine teslim ediyorlar kendilerini. heyecan istiyorlar, belki bu tiplerin ısrarlı bekleyişleri, yatakta da ısrarlı ve istediğini alan tipler olduklarını düşündürtüyor bu kızlara, bilemiyorum. o çağlarda güvensiz ellere teslim etmek daha çekici geliyor, daha fantastik... bu yüzden de bu kızlar sekse düşkünlüklerini hayatlarıyyla ödüyorlar çoğu zaman. allah rahmet eylesin...

edit: bu giride herhangi bir olaya gönderme yapılmamıştır. o sizin kuruntunuz.