bugün

Ahlaksızlık değildir. Herkesin kendi kararı, kendi hayatı.
olacak iş değildir ya..
yahu o değilde yine mi am göt meme lan..
of aman nalan neyse, çok bi ayıptır..
lise çağındaki oğlanlar da seks yapıyorlar mıdıt acaba?
hayır yapmıyorlarsa bu kızlar bu işi kimlerle yapıyorlar derhal açıklığa kavuşturulmalıdır..
ahlaksızlık değil istismardır.
ee size ne? üniversitede yapana da orospu dersiniz, 30 yaşında, evlenmemis seks yapan kadına da.
insan kendini ne zaman hazır hissediyorsa o zaman yapar ve sizi zerre ilgilendirmez.
Bence uygun değildir ama yapanlar varsa da kendileri bilirler.. fikir özgürlüğü var sonuçta..
Sen her boku ye sonra gel ben düzgün bi erkekle evlenmek istiyorum de. Oldu amk. Çin ligi mi bu erkekler ?
lise çağındaki erkeklerin seks yapıyor oluşu üzerinden yaklaşıldığı zaman ancak doğru sonuçları alabileceğiniz mesele.
Bizim lisede 19 kişi bu yüzden atılmıştı Hayır bide Türkiye'nin sayılı fen liselirinden. 19 ne bu nasıl fantezi okulda yapmayın.
Het insan on beş yaşından itibaren akranlarıyla seks etmelidir ey canlar. Bizim seks edemeyişlerimiz biyolojik gerçekleri değiştiremez.
tavsiye etmem ama herkesin kendi iradesi var, bunada saygı duyarım yeter ki gizli çekim kaydedilip sevgisini bir it kopuğa harcatmasın.
lisedeyken erkek arkadaşlarım "milli" olduğunda çevresi tarafından alkışlanırdı. kiz arkadaşlarımsa kendi çevresinde bile güvensiz olurlardı.

yani toplumca saçma bir şekilde çifte standartlik bir durumdur. erkegi babası "karıya" götürürken kız okuldan alınıp eve hapsedilebilir.
ahlaksızlık diyen dindoş kesim kendilerine baksın. çocuk yaşta evlendiriyorlar kızları sanki onlar seks yapmıyor da oyuncakla oynuyor. ayrıca gidip 30 yaşında biri 15 yaşındaki biriyle birlikte oluyorsa bu sorundur. yaşıtlar oluyorsa bu pedofili olmaz. 12 yaşındaki kızla 14 yaşındaki erkek birlikte olsa bunun adı pedofili değildir.
Lise çağındaki çocukların şeklinde değiştirilmesi gereken tespit. Ahlak kısmına ben karışmam. Ahlak zabitasi değilim.