bugün

Yerinde tespitler i olan liberal ve troçkist yazar..
Ayrıca dini bütün bir şahsiyet..
c.tesi günler i bile çalışan , emeği sömürülen bir emekçi.
Tarlada irgat , şehir de maraba.
Böyleymis alın yazısı..
sohbet edecek kimsesi olmayan yazar zannımca, arkadaş çevresinde de pek sevilmiyor..
üstelik ukalalığı yüzünden kimse onunla birlikte olmak istemiyordur..
1 senedir sözlükte yazıyor olmasına rağmen hala burasını twitter, tumblr, facebook gibi saçma salak muhabbet çevirilebilecek bir yer olarak görüyor olması, idrak etme konusunda beyninin aslında çok sınırlı olduğunu gösteriyor..

sevgili arkadaşım mike,

yazmadan önce okumayı öğrenmelisin.
arkadaş çevresinde pek sevilen yazar efendim, biliyorum.
beyin muhabbeti yapanların aynaya bakması tavsiyemdir ayrıca.
Gayet de arkadaşları tarafından sevilen yazar. Tespitcisiniz sosyologsunuz ya amk.

Melaba bebeğim melabaaa ozlediiiiim.
kozalak adlı tatlı şeker yazara yazdıklarından ve üstümden yapılan tespitlere sabah sabah kahkalarla gülen yazar.

ahh bakk yine twitter gibi kullandım dimi tatlım sen neyi hazmedemedin nasıl üzüldüm ki şimdi sana.
yazdığı her entry de formatı hunharca becermesine rağmen, yeni nesillere bok atmayı ihmal etmemekte olan vasat bir troll.

siklemeyin çıldırsın.
nickaltı nı facebook taki ergen kızların birbirlerinin fotolarına attığı yorumlara benzettiğim yazar. yaş olarak büyük olabilir ama birazda olgunluk gerekiyor kendisine.
allahsız kitapsız aşkım bitanecik yazar tarafından şaşkınlığa uğrayan yazar.

gısss sen nerden biliyon benim öğle yemeğimi.
bu kim amk?

her ne kimse, olgunluk %12.
referansı sağlammış affettim bu seferlik.

hadi yine iyisin. *
hiç olgun olmayan yazar.

öyle ki adeta küçük bir kız çocuğu gibi olgun olmak gibi de derdi yok idaası yok neden inat ve ısrarla olgun olsun denildigini anlayamamış yazar.

ayrıca ivet farkındayım seven olduğu kadar tanımayıp da sevmeyen hatta hakaret edecek kadar küçülen insanlar var ya gerçekten ben çok eğleniyorum komiksiniz.
Özlemiş olduğum yazar. en son işim var ben sana yazarım dedikten sonra yazmayan yazar. üzmüş olan yazar.
Sanırım harun abi.
iyidir, candır severiz.
burun ameliyatı olmasını rica ettiğim yazar.
o burun ne be insan o burunla dışarı çıkmaya utanır.
burda da ben prensesim havalarında takılınca güzel zannediyodum ben de.
parası neyse vereyim de kendine kışlık bir şeyler alsın demek istediğim yazar.
sözlüğe geri dönmüş yazar.
asdfghjk şaka tabi ki eski tanıklara selam etmeye geldim hoşgeldin karşılaması yapın hemen geri gidicem.
hoşgelmiş güzide bacıdır. bacımızdır. bacım. bac.. memeeeee.. *
(#27548057)

bende özledim bende...
o güzel kadınlar o güzel atlara binip gittiler demirin tuncuna sözlüğün kezbanına kaldık.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar