bugün

şişirilmiş balondur.

çok iyi futbolcuymuş madem soruyorum,
dünya kupası finalinde neden etkisizdi?
tüm zamanların en büyüğü. belgeselden sonra bir kez daha heyecanlandırdı, duygulandırdı.
Bu gün juventusa bilezik gibi geçirecektir.

Elimize çay sigara aldık oturduk akşam gollerini bekliyoruz
Biyonik ibine. Vuruyorlar kırıyor adama bi sikim olmuyor. Evet.
insan olduğunu düşünmüyorum. Evrim basamağında bir adım ilerde de olabilir.
yarramın tepesine benzemiş gül gibin adam..
futbolu ne kadar iyiyse saç traşı bir o kadar kötüdür.

(bkz: messi nin berberi)
http://strawpoll.me/4558904 sevgili yazarlar anketimize katılımınızı beklerim.
italyanlar patates olacagını maçın ilk yarım saatlik diliminde anladılar messiye 3 kişi pres yapıyorlar.
ronaldo ve neymar ile birlikte fm 2015'te fenerbahçe'ye transfer ettiğim oyuncu.
Dunya para kazaniyor, dunyanin acik ara en iyi futbolcusu ama o sac stili nedir lan?
Arkadas bu ne bicim tras!
ibra diyor ki: Ronaldo antreman ürünü Messi ise gerçek bir yetenek.
Reis 2.yari kareye bas.
Boncuk dizer gibi adam diziyor, kendi atamasa otekine attıracak poziyon yaratiyor.
Bilmiyorum gelir mi senin gibi biri daha, karsilastiracak adam bulamıyorum.
10 liraya bizim şenol abiye tıraş olmuş. pinti şey..
5. baloon do'r u almayı büyük oranda garantilemiştir.
Uçuyor.
dünyanın izlediği adamsın.. hayran sayın bizim ülke nüfusu kadar. her maçından sonra herkes seni konuşuyor.. rekorların adamısın. ismin pele, maradona gibi efsanelerle anılıyor artık ama o saç nedir be mına kodum. iniesta, xavi hiç mi uyarmıyor birader artık o berbere gitme diye.. ulan ben kessem daha iyi keserim. sana o imaj yakışıyor diyenin de mına koyim.
dünyanın en iyisi olduğunu her maç kanıtlıyor. bugün gol atamasa da tek eksiği goldü.
şampiyonlar ligini ronaldo ve neymar ile birlikte 10'ar golle kapatan 3 futbolcudan biri.
atsaydın abicim ya 1 tane daha da, burda da zirveyi alsaydın keşke.
http://abcspor.com/index....-10-ronaldo-10-neymar-10/
Arjantin'in gülü..Bugün de yazıp 3 başlı ejderhanın son ayağını temsil etse iyi olacaktı. Nasip..
Neymarın attıgı golde çok büyük payı olan futbolcudur.
dünyanın en popüler beş adamından birisin harbiden o saç ne aq. sen nazi subayı mısın amk.

arkadaşları da ipneymiş , ''kanka bak gel sende bi durum var ama biz anlayamadık baksana bi aynaya'' falan diyin amk ya. hani bari o şekilde söyleyin.

o kadar paran olucak o saçı ne şekillere sokarsın amk o haliyle benim evladım olsa eve almam.
Takımdaki apaçilerin gazabına uğramış futbolcu.

Messi gibi efendi adamı ne hale getirmişler aq önce dövme sonra bu saç...

Bunlar hep alves, neymar denen apaçilerin başının altından çıkıyor.
nursuz diyorum ben buna artık, morali bozuk gibi duruyor hep, nursuz.