bugün

ahmaklıktır.

sözlükte de ahmaktan bol bir şey yok zaten.

aynen kardeşim lgbtye anlayış gösterince medeniyetin beşiği olacağız.
hatta kabul etmeyince de ortadoğu kafasından çıkamamış oluyoruz. sizin bakış açınıza, hayat pencerenize cima edeyim.

homofobik misiniz len mQ. utanıyorum sizden len mQ.

adamlar saygı duy diyor, ama kabul etmeyene saygı duymuyor. ironiye bak.

neyse geçer.

bakalım yine nerden delik bulup savunmaya geçecekler. hayırlısı.
Bu tür insanlar avrupa'da ve Amerika'da gördüğü her şeyi medeniyet sanırlar.

Hiç düşünelim, sorgulayalım demezler. Bir çocuğun büyükleri taklit ettiği gibi bizim malum kesim de bunları taklit eder.
Sapık olan sizsiniz siz evet!
korkunçtur. hele lgbt'nin pedofili için bir giriş kapısı olduğu gerçeği, nasıl bir iğrenç planın döndüğünün resmidir.
Bir grup insanın kendi doğasına aykırı davranarak saygı duymayı bekleyip diğerlerine saygı duymaması olayıdır.

Arkadaşım, ne yaparsanız yapın kimse karışamaz ki karışmıyor da ama kuru gürültü yapmayın be.

Biz heterolarla toplanıp eylem yapmıyorsak siz de oturun sakin sakin ne Yaparsanız yapın.

Not: şimdi "tecavüzcüye, hırsıza bir şey demiyorsunuz" diyenler de olacak. Yoo, onlara da diyoruz. Sadece sizin tek savunmanız bu o kadar...
Çok bildiğim bir konu değil fakat eşcinsellik doğuştan gelen değiştirilemez bir konu ise bu medenice bir davranıştır.

Bence yorum yapanlar büyük konuşmasın kendi çocuklarınız eşcinsel olabilir.
lgbt'nin çocuklara yaptığı istismarın (cinsiyetsizlerştirmek vs.) tecavüzcü sakallı dayılardan aşağı kalır yanı yoktur. hepsi cehennemin dibine gitsin.
Pedefoli olan siz dinciler ve ırkçılarsınız evet.
medeniyet insanları ayrıştırmayı bırakmak insanları dışlamayı bırakmak olduğu gibi kabullenmektir. yani lgbt+ yi savunmak medeniyettir diyebiliriz.

gelismiş ülkelere bakıyorum lgbt+ kabul görür: amerika, hollanda vesaire

homofobik ülkeler siktimin arabistanı suudi arabistanı vesaire

demek ki gelismişlik demek lgbt+ yı kabullenmeden başlıyor.
lgbt+ yı savunmak cart curt onları bırakın da. sizden farklı olan insanları hor görmemek medeniyettir.
ne zaman lgbtyi savunan birini görsem geneli ergendir. gerçek lgbt bireyler bunu içinde yaşar ilişkisini bile. neden mi? çünkü saygı 90 sonrası doğumluların lgbt kavramını popüleritesi için kabul etttiklerine eminim. inanmıyorsanız lgbt etiketi altında insanların resimlerine bakın. hangisi gerçek insan gibi? bende de ucundan lezbiyenlik var ama içimde yaşıyorum, genetiği bozmadan, insanlara empoze etmeden yaşıyorum.
medeniyetin kelime kökenini bilen bunun bir safsata olduğunu anlar. dini olan bir topluluğa medeni denir ve dini olan ülkelere medeniyet denmiştir. bundan sebep, anlam kaymasına uğrasa da, dine mügayir olduğundan lgbtyi desteklemek medeniyet değildir. haa modernlik, çağdaşlık diyebilirsiniz tabi vicdanınız el veriyorsa.

edit: medine şehri bunun en bariz örneğidir.
lgbt ci arkadaşlardan özür dilerek söylüyorum ki homofobik biri olarak bu benim için medeniyet değil mide bulantısıdır. hele o sevişken, kısa saçlı,maskülen,sesini kalınlaştırarak konuşan lezbiyen kız tiplerini nerede görsem istemsiz öğürme gelir.
desteklemek degil ama saygı duymak medeniyet göstergesidir. insanlarin cinsel organina neyin girip ciktigi sizi neden bu kadar ilgilendiriyor?
Birileri lgbt yi desteklese ne olur ki, neticede aklı başında her toplumda bu ahlaksızlıktır. Üstelik zillet. Bu pis işi yapanlar yakasını zilletten kurtaramazlar. Yüce Allahın zelil kıldığını insanlar aziz edemez. Daima zelil olarak hor görülecekler. Ta ki bu işi terkedene dek..
Hadi lan oradan zillet millet olan sizsiniz kokuşmuş herifler Allah mallah deyip de insanlara karışamazsınız yazık!
Sapıklığı meşrulaştırma çabası. Devir medeniyet, aydınlık, demokrasi, insan hakları tatavaları ile her türkü sapıklığı normalleştirme devri.
kimin kimi siktigini onemsemeyenler için bir anlam ifade etmeyen mevzudur. bunu savunup savunmamanin medeniyetlik bir durumu yoktur size ne arkadas kim kimle ne yapıyorsa yapsın.
Kimse özel olarak lgbtyi desteklemiyor. Özgürlüğü savunuyor, sizin ordan buradan görüp benimsediğiniz değerlerle kimseyi yargılayamayacağınızı savunuyor. Çoğunluk olarak azınlığa kendi değerlerinizi empoze edemeyeceğinizi savunuyor. Kısacası medeniyeti savunuyor.
Böyle şeyler benim umrumda bile değil. Kimsenin çükünün veya götünün bekçisi değilim, olmak da istemem.

Beni medeniyetle alakalı ilgilendiren şey hukuk ve ekonomi kalitesidir. ikisinin de durumu ortada türkiye’de.

Yanı sıra medyanın, eğitimin, demokrasinin de hali ortada...

Bu memlekette binlerce çift mevcut şartlar yüzünden evlilik veya çocuk hayali kurmaya korkarken siz bana çözüm olarak gay ayrımcılığı yapmayı sunuyorsanız bu siz beyninizle düşünemiyorsunuz demektir.

Daha kötüsü gerçek problemlere lütfedip bakmak, bir çözüm düşünmek yerine sürekli gündemi değiştirmenin peşindesiniz.

Ben vatandaş olarak bedeniyle istediğini yapmakta özgür olan insanlardan rahatsız değilim, bu beni ilgilendirmez.

Ama sizden çok rahatsızım çünkü sizin tavrınız beni çok rahatsız ediyor.

Onları değiştiremem ama bu düzenin değişmesini istiyorum artık.
Aslına bakarsanız kim neyi ne için desteklediğini de bilmiyor. Bir birini siken iki ibne... bir birlerini daha rahat daha açık açık siksin diye LGBT iyi destekliyorum... amk bu ne saçma iş.
Gavat olmayı, soyunmayı, sevişmeyi ve içmeyi medeniyet sanan ahmakların medeniyet sandığı şeydir.
Malmısınız amk. Dibini dövdüren adamın neyini destekliyorsunuz? Siz de mi meyillisiniz?
Normal değiller.
Desteklemiyorum, 3 hayırla uğurluyoruz.
Cemaleddin Afgani'nim anılarında okumuştum. 1800'lerin sonunda Fransız seyahati esnasında bir fransız aristokratın "sizin toplumlarda eşcinsellik fazla hoş görülüyor" diye bir nutuk çekmiş. O dönemin fransasında aristokrasinin bakışı bu.
Şimdi 2020'deyiz.
Garip.
Ben insanlara cinsel obje olarak bakmıyorum.

Kimsenin cinsel kimliğini bilmek, öğrenmek veya savunmak zorunda değilim. Ancak cinsel kimliği sebebiyle toplum tarafından dışlanan kişiyi savunmak zorundayım.

hiçbir eşcinsel bana istemeden sahip olmaya* çalışamaz. Ama susarsam/susarsak siz ahlak bekçileri özgürlüğün ırzına geçeceksiniz! Ve bizler hür doğduk hür yaşarız! Susmayacağız!