bugün

aklı başında efendi efendi yürüyecekleri yerde, bi kaç densizin çıkıp götünü başını açarak işi abartması sonucu tümden hepsinin kötü bir izlenime sahip olmasını sağlamış bir yürüyüştür. polis ve yürüyüş yapanlar karşılıklı bir çok hata yapmıştır. afedersin sen çırılçıplak soyunup dans edersen erkek halinle, polis o biber gazını götüne sokar adamın. ha sen efendi gibi yürürken polis müdahale ediyor ise o da ayıptır.
birkaç zamandır bu sözlükte birileri vardı;

' islam şiddet dinidir' diyerek göt baş oynatıyorlardı.

şimdi onlara soruyorum, ateizm neyin dinsizliğidir?

islam'ın başkenti olan şehr'i istanbul'da bütün ahlaksızlar toplanacaksın yürüceksiniz, yetmeyecek bu yürüyüşün tarihini mübarek ayı'mıza denk getirteceksiniz sonra da islam barış dini değil diye çıkıp yaygara koparaksın he!

alın size islam'ın barış dini olmasındaki en güzel kanıt!

o amınakoduğumun çoçukları eğer bu gün zindanlara kapatılmadılar ise, ya da esnaf halk karşı yürüyüşe geçip onların götünü başını dağıtmadılar ise bu islam2ın onlara verdiği 'hoşgörü' sayesindedir.

özgür bir ülke isteyenlere de bugün kanıt sağlanmıştır.

ama kimse bu ülkenin mütedeyin halkının sabrıyla oynamasın!

bütün oğlanlar birbirinizi sikip tatmin olabilirsiniz 'insan hakları var!....

ama çıkıp taksimin ortasında birbirinizi yalar iseniz buna müsade edeni de sikeriz, gelir sizi de!

kusura bakılmasın onların anladığı dilden yazdım!!!
(bkz: yüzde elli heteroyu evlerinde zor tutmak)
burada b lerin işine yarayan bir ortam var yani biseksüellerin. en çok onlar yürüyordur.
itnelerin yürüyüşü.

damarlı el fetişcisi abilere bile saygı duyuyorum da bunlara yok arkadaş! fetişçi abiler bile işinde gücünde ekmeğinde olan adamlar da bunlar ne lan?

fatih sultan mehmet istanbul'u fethederken bile surlara bu kadar ''top'' fırlatmadı.
Gördük ki pek onurlu bir yürüyüş olmamış. Birbirine oral yapan lezbiyenler falan. Hem de ramazan gününde.
An itibari ile herkesin buluştuğu bir ortak paydaya imza atmış yürüyüştür.

sapkınlıkla sonuçlanmıştır. birazcık sempati ile bakanlar bile utanmış, rezalet olduğunu kabul etmiştir. bugün bizim izlediğimiz bu görüntüler yıl içinde mutlaka yayılacaktır. büyük ihtimalle bu görüntüler yüzünden tüm ülke bunlara cephe almış olacaktır.

seneye yapılırsa aynı miting çarşı karışır benden söylemesi.
Lezbiyenlerin ibnelik yaptığı sözde onur yürüyüşü. He istanbulda polis böyle bir görüntüye izin mi verir? bilemiyorum. Amerika olabilir, veya başka bir yer. Neyse ne.

bunlar gibi insanlara saygılı olduğumuz için bizi utandımışlardır. Bu sapmış, bunların bir helak edilmediği kalmış.

Nerde türkiyenin bir köyünde kendini kadın gibi hissettiği için kadın kıyafeti giyip, başörtü takıp, köye kendini sevdiren ve kabul ettiren travesti, nerede bu rezil kepaze insanlar.

Bu bahsettiğim iki tarafı aynı kefeye koyamam. O ve onun gibi insanlara saygım var. diğerleri çoktan raydan çıkmış. Ben ona saygı göstersem o benim başörtüme götüyle güler. Ne saygısı amk? Benim saygım insan kalmayı becerebilenleredir.

Bahsettiğim travesti: http://alkislarlayasiyoru...adilar-sonra-hala-dediler
kendilerinden olmayani dislayan guya 'musluman' ve 'ahlakli' kesimin kaldiramadigi yuruyus. ne oldu zorunuza mi gitti ?
Bu insanlara karşı nefret besleyenler o an orada iki lezbiyenin arasında olsa ömür boyu lgbt destekçisi olurlar.
düzgün Seks hayatı olmayan insan böyle şeyleri çekemez haliyle.
Yoksa kimi bağlar kimin kimle seviştiği.
(bkz: lgbt onur yürüyüşü/#28255842)

bu dedklerimi hatırlatarak birşey daha eklemek istiyorum. bir chp li vekil polis müdahalesi için şunu demiş. ışid e müsamaha gösteren ama bu yürüyüşe saygı duymayan bir polis bla bla. şimdi kardeş 2 şey söylicem.

bak ben halkla ilişkilerden daha yeni mezun oldum senin geçmişini falan bilmem ama bir lafım olacak. sen milletvekili olarak temsili demokraside kendi seçim bölgenden seçmenlerce seçilmiş ve anayasanın 82. maddesine göre tüm türkiye cumhuriyeti halkını temsil eden bir adamsın. sen bu cehaletle nasıl benim ve tüm ülkenin temsilcisi olabiliyorsun ? arkadaşa hatırlatmak lazım ışid şuan türkiye cumhuriyeti sınırlarına tacizde bulunmadı. ışid henüz ülkemiz askerlerine kurşun sıkmadı ya da çatışma yaşandı. velev ki oldu, bu konumda birincil görevli olan tsk ve güneydoğudaki olağanüstü hal seçeneğinde jandarmadır. polisin ışid ile alakası nedir ? polis egm ye o da içişleri bakanlığına bağlıdır ve asayişten sorumludur. vatan savunması ile bağı nedir ? velev ki hadi öyle oldu, yürüyüş ve eylem yapma düzenlemelerini okudun mu ? izin alınmış mı ? ve inatla bilmemezlikten geliyorsunuz ancak taksim ve çevresi gösteriye kapalıdır bunu bşb belediye meclisi kararlaştırmıştır.

bir parantez daha açmak lazım ki ışid'in kobanedeki gayet doğal savaşında pkk yı savunan ve seçimde sen bana oy ver oğlun da hdp ye versin diyebilecek kadar düşebilen bir partinin üyesisin. sizin sözcünüz olan sözcü gazetesi ve türevleri bu partiye yıllarca pkk derken bugün hdp halkı sokağa dökme çağrılarına hazırlanıyor ve sen inatla ışid e karşı pkk ile birlikte mücadeleyi meşru mu görüyorsun ? hadi bakın bunları da geçtik. yahu tsk ve gümrükteki yetkililer ışid den kaçanları ülkeye alıyor urfada terörist pkk lıları tedavi ediyor biz böyle mal bir ülkeyken düşmanlarımızı iyileştirip 2 ay sonra bize ateş açması için bir çabaya girmişken rojava çevresinde öso ve esad güçlerinin umrunda olmayan insanlara türkiye kucak açtı. hadi demirtaş hain de size ne oluyor ? zaten teröristleri hastanelerde muayene edip geri gönderiyoruz ki bu bile yetmiyor. ne yapalım amk ne yapalım öcalan ı çıkartıp pkk nın başına onu, tsk nın başına da necdet özel i verip pkk-tsk ortak operasyonu mu yapalım ?

başa dönersek; sayın vekil polis ile ışid in alakasını açıklasın.

buyrun ilgili vekil ve konuşmaları:

http://www.haberler.com/l...-yuruyusu-7458850-haberi/

lgbt eylemine daha girmedim. ben sadece ilgili vekilin karşılaştırma yaparken içinde bulunduğu cehalete tepki koydum.
ahlak yoksunu insanlar ve onların destekçilerinin yürüyüşü. ekşide bile artık kınanmaya başlamış.
(bkz: velev ki ipnesiniz)
(bkz: toplum ahlakı)
onur gibi derin mana içeren bir kelimeyi böyle bir yürüyüşle bağdaştıranların kendi çapında onursal takılmasına sebebiyet veren ,türk toplumunun dinine ve ahlakına terso olan gereksiz bir hareket.
şüphesiz ki onlar ibret için yaratıldı.
keko, mhpli, barzo, sefil, kıro, rezil, müslüman mağara adamlarına batmış yürüyüş. Sanki sizle sevişeceklermiş gibi korkuyorsunuz. Anlayamıyorum bu öfkeyi.

Bu öfkenin altında gizli eşcinsellik yatıyor olabilir. Yoksa bu kadar çığırtkan olmazdınız. Namus namus deyip en büyük namussuzlukları yapan da sizlersiniz sonuçta. Aynı hesap.
sıktı artık bunlar iyice. zaten kimsenin karıştığı bir bok dediği yok, daha ne istiyorlar anlamadım amk!
polislerin neden saldırdığını anlayamadığım yürüyüş. bırakın yürüsünler, kime ne zararları var ki?
ibnesiniz ve bu toplumdan hiç bir zamanda değer görmeyeceksiniz. görmemelisiniz de zaten. size değer verenlerinde zürriyetini sikeyim. onuru siktiğimin ibneleri sizi. sizde onur ne arar.

gece gece ağzımı bozdurdunuz bana. şeref, haysiyet, ahlak yoksunu pislikler.
ekşiyi okudum da yüzde doksanı eşcinsel çıktı. çoğu da pkklıydı zaten. hakkaten dedikleri kadar varmış.
Şahsen lgbt üyelerine saygı duyuyordum. Hatta müsait olsam yürüyüşe destek için katılacaktım. Fakat yapılanlar o kadar çirkin ki, ne heteroseksüele ne de lgbt üyelerine yakışır. Gerçekten kınadım.
görsel
görsel
sakın ama sakın bu saatten sonra bize bu insanlar niye öfkeli, bu insanlar bizi niçin anlamıyor, biz n'aptık demeyin.
siz bugün bir toplumu kendinizden tiksindirdiniz, eğer size hoşgörüyle yaklaşacak insanlar var ise de onları da soğuttunuz.
Polisin tomasi ile bi guzel sulanmis olan yuruyus. ozgurlugun b..ku cikaran bazi videolar izledim sahsimin lgbti lere olan tum sempati ve empatisini silip supuren yuruyustur ayni zamanda.
(bkz: küçük onur yürüyüşü)