bugün

insanların yönelimleri beni ilgilendirmez ama onur kavramını biz düşmana ilk kurşunu sıkanlar için, 15 yaşında cephede ölenler için, delikanlı adamlar ve kadınlar vs. için kullanırdık.ibneler için değil.
onur bunun neresinde sorusuna neden olan yürüyüştür.
işin garip tarafı genel yorumlara baktım da millet eşcinsel olmayı medeniyet sanıyormuş.

yazık değil mi şimdi bunlara? onuruna soktuklarım.

eşcinsel ol da bana mı oluyorsun pezevenk?
toplumsal ahlak diye bir şey var.

sen hemcinsinle rahat rahat sokakta öpüş diye o ahlak düzenini bozmazlar.

gidin evinize üst üstte binin ama sokakta nizami olacaksın.
ibnelere saygim yok ama lezbiyenlere var. yari yariya destekledigim yuruyus ama fotograflarda one cikarilanlar hep ibneler. igrencsiniz ibneler.
Cansel elcin,saba tumerin destekledigi yuruyus sana hic yakisti mi cansel o yakisikliliga o tatliliga o guluse kalbim kirildi valla.
yani kendisini her seyin ustunde gormek ne bileyim. orospulara seks iscisi demek kadar sacma. seks iscisi demezsen uzuluyorlarmis. orospu iste. fahise iste. bu orospular da orada sikismekte ozgur olalim diyorlar.

lezbiyen, gay bu tarz ters iliskiler kisilik bozuklugudur. kimse bunlari normal gormemeli. bunu dinle alakali soyluyorsam namerdim.

ama iki tane sapli bireyin seksinde normal bir yan goren acik acik maldir.

marjinal olacagiz diye diye gotu kaptiriyorlar. kotu insanlar diyemem hayatta. cok iyi insanlar. ama hastalar. psikolojik sorunlari var.
Bir bu eksikti. Saygı duymuyorum, duymak zorunda da değilim. Osmanlı saray erkanının, hatta çok sevgili çakma evliyanız mevlana'nın da eşcinsel yönelimli olması umrumda değil. Onlar yapıyor diye de kabul edemem. Kötülemeniz ve eksilemeniz de umrumda değil.

Türk töresinde yeri olmayan; devşirme, aryan ve sami yönelimini legalleştirme çabası olarak görüyorum. türk kanına karışan yabancı kanının sonucu budur.
o kadar aptal ve cahilsiniz ki mevlana gibi birine eşcinsel yönelimi var dediniz.
sizin o küçük beyniniz mevlana ile şems'in arasındaki ilişkiyi anlayamaz.
beyniniz o kadar kıvrımsız ki onların ilişkisini kendi saçma ve çarpık ilişkinize uyarlıyorsunuz.
(bkz: lgtb g*t verme yürüyüşü)
sözlük ortamında mal paratoneri olduğunu gördüğümüz yürüyüş. babaları daha ucuz olur diye trans bireylerle birlikte olanlar tüm nefretlerini buraya kusuyorlar.
işin komik tarafı da bu işte.

bu yürüyüşe karşı çıkanları dinci, yobaz, anadolu çomarı diye niteliyorlar.

dediğine bakarsak da siz batı, akdeniz, ege, marmara tarafları hepiniz ibneymişsiniz.
birbirinizi sikiyormuşsunuz.
yazık değil mi sana şimdi?
Sen beni böyle küpeli müpeli gördün ama bi fikirtepe çocuğuyuz . Slaş tokatı yer orası bitirir.
ahlaksızlığı onur adında normalleştirmek. yobaz sığ düşünceli kişiler yapar ancak.
olaylara ilişkin olarak ibnelerin kurtarıcısı lady gaga denilen bir şarkıcı da tweet atmış.
ben böyle geri zekalı bir millet görmedim.
götçü ibneler, ülkelerinin kötü anılmasına seviniyor.

"ayol lady gaga bile twit atmış daha ne diyosun?" diye sevinen tipler de şunlar:

insan gay olur lezbiyen olur travesti olur da böyle de mal, iğrenç yaratıklar olunmaz ki?
görsel
Ulan adamlar ibneliğin, sapkınlığın bile adını onur koymuş yürüyorlar, bizde acaba bu onur tam olarak neydi diye düşünüp izliyoruz.
Arkadaşlar kusura bakmayın ama.... akxjcnsna

görsel
iğrençliktir.

güzel ülkemizde bu kadar dönmenin ne işi var.
ulan abd de olan topluk bayramını bizim millet ne diye sahipleniyor be ?
önde hdp li vekiller arkada ibnelerin yürüyüp kobani kobani diye bağırdıkları yürüyüştür. eğer bu insanlar iyi şeyler peşinde olsalar zaten 40.000 insanın katilleriyle beraber bu yürüyüşü yapmazlardı.
toplumsal değerleri hiçe sayıyorsunuz bunada onur diyosunuz, karşı tarafa saygı göstermeden birde saygı bekliyosunuz, siktir amk.

ayrıca eşcinselliği medeniyet olarak gören arkadaşlar birbirimizi sikmeye şimdiden başlayalım 5 yıl sonra birinciliğe oynarız bak.

edit : aklıma gelmişken dışarıda trans görünce dalga geçen ergenler gözünüzü seveyim gelip burada lgbt'yi savunmayın, neyin kafası olduğunu hala çözebilmiş değilim.
yobaz insanlar. cahiller. bide onur yürüyüşü diyorlar.
türkistan'da çocuklar ölürken bu konuyla ilgili bir tweet bile atmamış soktuğum twitter kullanıcılarının hepsinin profili lovewins gibi saçmalıklarla dolu.

ölen çocuklar mı daha önemli yoksa iki tane ibnenin rahatça öpüşmesi mi?

ama tabi siz medeniyet falan diyordunuz.

siz haklısınız ibneler.

ne kadar iğrenç olduğunuzu paylaşılan fotoğraflarda gördük.

emin olun damacanaya tecavüz eden adam bile sizden daha medeni o en azından evinde gizli yapıyor.

siz sokak ortasında kendinizi rezil ediyorsunuz.

onurmuş, adı onur olanlar düşünsün artık.
Keşke her şehirde yapılsa,ama zamanla olacak, inanıyoruz.
Bizim toplumumuzun ahlak ilkelerine ters düşen yürüyüştur. Türkiye gibi islami görüşü sağlam aile yapisina hassasiyet gosteren ulkelerde yapılması hatadir.
arkadan vurdurarak götlerini gere gere pardon gögüslerini gere gere ulu orta yaptıkları eylemdir.yürüyüşe katılan topluluğu %70 lik kesim sex işçisi travesti, %15 ben burda ne arıyorum kalabalık gördüm geldim, %5 cahil üniversite bebeleri, %10 pkk sempazitanları tarafından oluşturmaktadır.
Bunun bu kadar reklam edilmesi aşırı saçma gerçekten. Gidin kuytu köşede tokmaklattırın kendinizi. ibneliğe kılıf bulmaktan çoktan çıktı bu iş. Bu ne kadar reklam la?