bugün

bazılarının yok sayması ve günahkar etiketiyle toplumdan dışlamaya çalışmalarına karşın insanların kendileri ifade etmesi ve bu toplumda biz de varız demesidir. Uzaktan desteklediğim eylemdir. Bir başkasına zararı dokunmuyorsa zorbalığa ve kabul görmemeye karşı insanların kendini özgürce ifade etmesini ve ben de burayım demesini seviyorum.

Edit: arkadaşım git biraz oku araştır, insan tanı, vizyonunu geliştir sana burda bu yaştan sonra oturup doğruyu yanlışı mı anlatayım. Vallahi kafam kaldırmıyor artık Biraz yatağınızdan kalkın dünyayı ve insan olmayı kavramaya çabalayın.
sadece lezbiyenler olacaksa desteklediğim yürüyüştür.

tavrımız çok nettir bu konuda.
Nasıl bir başkasına zararı dokunmuyor birisi bana açıklasın? Annen veya baban, ikisinden biri eşcinsel olmuş olsaydı bugün sen hayatta olmayacaktın kardeşim?

Doğmamış bir çocuğu öldürmekten ne farkı var?? Birisi beni aydınlatsın?
Ben bu oluşuma karşıyım arkadaşım.
Bir defa bunu tüm toplumun önünde gözlerine soka soka yapılmasına karşıyım.
Gündemi internetten takip eden ergenler ve çocuklar bu tür şeylerden etkileniyor. Populizmin etkisi ile de çocuklar ve gençler rağbet edebiliyor. Buyrun o halde amerikadaki araştırma konuşsun.

amerikada gallup’un 2017 artışın nedeni 18-23 yaş arası z kuşağı yetişkinlerinden kaynaklanıyor. bu neslin yüzde 15,9'u lgbt + olduğunu söylüyor.

https://www.google.com.tr...lar-artiyor-/5791465.html
onur mu ahahahahah.
onur ve lgbt nin yan yana gelmesi kadar komik bir oluşum. aynen öyle.
Aşklarımın yürüyüsüdür. Bir tane erkek aşkım olsa da öpüşsem, üstüne yatsam.
Kendileri ibne olduklarını itiraf ediyorlar. Sonra biz bu kelimeyi söyleyince suç oluyor.

iyi mi?

Valla kemalistleri bir türlü anlayamıyorum.
Kemalistlerden kastım lgbt gibi sapkın düşünceleri onlar körü körüne destekliyor o yüzden dedim. Sonra sözlerim farklı yerler çekiliyoe.

https://www.google.com.tr...k-ogrenmeniz-lazim-897767
Ekseriyetle Kemalistlerin düzenlediği(chp+iyi parti) ve yürüyüşünü yaptığı eylem.

Edit: kemalist kardeş madem utanılacak bir şey yapıyorsun neden entry mi eksiliyorsun.
bugün taksim'de varmış. biz sadece oturup içeceğiz dedik ama yine de sokmadılar taksim'e.
chp lilerin yaptığını iddaa eden hilal bıyıklı faşistlerin sürekli tecavüz haberlerine konu olması da ayrı ironi aq.
islamcı iktidarın kabullenemediği kitlenin onur yürüyüşüdür, islamcılar, dünya sizin etrafınızda dönmüyor, bu insanlar varlar ve var olmaya devamda edecekler.
insanlar doğuştan farklı cinsel kimliklere sahip olabilirler ve bu onların suçu değildir. lgbt bireyi olmanın yeşil gözlü, kısa boylu, uzun boylu veya esmer olmak gibi herhangi bir insandan farkı yoktur. lgbt bireylerine saygı duymamak, bir insanlık suçu ve ayıbıdır! onların hayatını zorlaştırmak yerine kolaylaştırmalıyız.. lgbt bireylerine tepki gösterenlerin, tecavüzcüler ve ahlaksızlar için tepki göstermesi daha doğru olacaktır!

lgbt bireyi olmayan birisi olarak; o insanları anlayabildiğim için yürüyüşü gönülden destekliyorum. özgürlük ve onur hayatımızdaki en önemli iki kavramdır. kimsenin bunu engellemeye de hakkı yoktur!
Yıllar sonra dün taksime arkadaşlarla içmeye gittim... Ulan sağ sol polis kaynıyor, hayırdır inşallah diye düşünüyorum... Neyse mis sokakta rockn rolla diye bi yer var, oraya geçtim, mekana ilk gelen ben oldum, diğer arkadaşları bekliyordum ki bi sesler, sloganlar falan, camdan dışarı baktığımda bir tarafta çevik kuvvet, diğer tarafta lgbt üyeleri, polis dağılın diyor, bunlar slogan atıyor....

Ortalık bi karıştı, polis iki üç otobüs insan topladı, sonra biber gazları vs ortalık iyice toz duman oldu...

Gelen kız arkadaş da renkli saçlı falan dedim bunu lezbiyen diye almasınlar, gidip metrodan ben alayım... Kızı aldım bu sefer bizi içeri almıyorlar, akşam 11 e kadar insanları istiklale çıkan, gezi parkına çıkan, taksim meydana çıkan hiç bir yere almadılar... Sokakta sıcak güneşin altında içtik, mala döndük....

Yanlız ne lezbiyen, biseksüel hatunlar vardı, takdire şayan...onlar efendi gibi bayrak sallıyor, ortalığı gay erkekler karıştırdı hep...

Bir de George Floyd olayından sonra moda oldu artık, her yere yatırılan "nefes alamıyorum" diye bağırıyo...
kesinlikle desteklediğim yürüyüş. adamların ideolojileri ve niyetleri belli.
asıl korkulması gereken siyasal islamcı gizli ibnelerdir.
bu insanlara karşı çıkanlar ama ensar gibi vakıflarda dibini dövdürürler.
gögüslerini okşayarak zikir çekerler.
Kendi tercihleri saygı duymak lazım.homofobi bitmeli.
Ibnelik ve onur yanyana sanki biraz sakil durmuş gibi ama onlar mutluysa sıkıntı yok.
Millet mars’ ta kent kuruyor biz hala onur yürüyüşü engelliyoruz. Özgürce yapılması gereken yürüyüş.
Sizde çocuklarınızı ananızı bacınızı alıp katılın ozamn.
görsel

görsel
görsel
görsel

Engellense de, Mekanda onlayndık.

Ayın 10’unda da odtü’deyiz.
Sapikliğin onur yürüyüşü mü olur ozman hayvanlar gibi yolda çiftleselem.nikah filan kalksin isteyen azdimi tutuğuna koysun.lgbt dediğin bu üste saydiklarimdan hiçbir farki yok sapiğa evet diyen medeni olamaz.
güncel Önemli Başlıklar