bugün

Bu kadarı da fazla diye bir sey yok. insan doğasına aykırı bir durumun derecesi olmaz. topunun Allah belasını versin.
videodaki bir yetişkin olsaydı bir şey demezdim kendi tercihi derdim. ama bildiğin çocuk lan bu. bunlara özendiren bir güruh var ki ortaya böyle bir video çıkmış. bir chpli olarak bu lgbt denen zımbırtı milletlerin üzerine bir hastalık gibi çökmüş olduğunu düşünüyorum. çocuğun belki de hayallerini her şeyini çalmış oldular.
sapkınlığın sınırı yok. hep daha fazlasını görüyoruz.
(bkz: Ahir zaman alametleri)
kişi kadın ve erkek rollerinin yerini kavradıktan sonra böyle bir yönelime farkında olarak girerse hiç sikimde olmaz ancak bu çocuk daha cinsiyet rollerinin farkında bile değil. ailesi tarafından manipüle edilerek yönlendirildiği çok açık.
Bu bir ideoloji parti akım gibi organize bir yapı,misyonerlik gibi birşey memlekette çok pervasız davranıyorlar.ve şimşekleri üstlerine çekiyorlar,yakın zamanda halkın sabrını taşırırlarsa cadı avı başlarsa şaşırmam.
Hala savunun bize ne kim kiminle sevişirse sevişsin diye küçücük çocukların seçme hakkı var mı her gördüğünü yapıyorlar. Az oturun da düşünün bu ahlaksızlığın varacağı yer neresi olabilir.
Çocuklara uzanan elleri kırıp, o nemalananların götüne sokmak gerek, ne lgbt olsun, ne dinci, ne de kominist. Bu konuda ayrım yapmıyorum.
korkutan video.

benimde yavrum var, yazıklar olsun bu ailelere.
tamamen allah'ın tayin ettiği cinsiyet kavramını "özgürlük-benlik-tercih" nidalarıyla normalleştirmeye çalışmak, başka yerlere çekmek, içini boşaltmak kişilerin ahlakını bozduğu gibi neslinde sağlığını-ahlakını bozar. asıl anormallik budur. yani normal diye yaptıkları söylemler, hareketler, hal ve davranışlar fıtrata aykırı anormal tutumlardır ve zorlamadır. ayrıca her şeyden gayrı her devirde, tüm inanışlarda bu yaptıkları sapkınlık olarak karşılanmıştır.
Bu durum bazı avrupa ülkelerinde gayet normal. Hatta bu çocukların özel olarak yetiştirildiği drag queen kampları var. Lgbt denilen sapkınlığın tüm dünya da yükselişini ve yayılışını izleyeceğiz önümüzde ki yıllarda. Mottoları cinsiyet eşitliği. Sakın bunu kadın-erkek eşitliği olarak algılamayın öyle değil çünkü. Sevgi,aşk,özgürlük gibi kisveler altında insanlara şirin gösterilmeye çalışılıyor.
bunların hepsi pedofilidir. sapık zihniyettir. topluma da kendilerine de faydası yoktur. katkıları yoktur. sadece cinsel kimlikleriyle ön plana çıkıyorlar. amaçları toplum içinde rahatça ve özgürce seks yapabilmek. bu bir çocuğun gözü önünde de olabilir onlar için ahlak ve vicdan yoktur.
istanbul lgbt yürüyüşünce ufacık çocukların önünde birbirlerine oral seks yapan lezbiyenleri, onları alkışlayan travestileri, çocuklar utanınca kahkahalar atıp çocuklara bakın bakın diyen bu orospu çocuklarının ne olduğunu gördük. onurdan falan da bahsetmesinler. saygı falan da beklemesinler.
Ahlaksızlık resmen.
Ya olmaz ki.
Lgbt çok iyiydi. Çok iyi insanlar onlar. Onlara karışmak haksızlık. Özgürlük gerekli diyen arkadaşlar hâlâ böyle mı?
Ben bu çocuklara acıyorum. Hem videodaki drag-queen olan bu küçük erkek çocuğuna, Hem yine onun yaşlarında ailesi tarafından başı örtülen kız çocuklarına hem de yine benzer şekillerde ailesi tarafından manipüle edilen nice çocuklara üzülüyorum.
Çünkü bu çocuklar, şu yaşlarda yaptıkları şeyleri ailelerin yönlendirmesi sonucu yapıp benimsediler ve sevdilerse de -çünkü başka bir alternatifleri yok-, artık çoğu insan sanki çocuklar kendi kararlarını kendilerini verebilecek meziyettelermiş gibi çocukların bu davranışlarını destekliyorlar. Ki görünüşte öyle olsa bile olayın arka planı genelde tam zıttı oluyor, çünkü çocuk aklı analitik çalışmaz, duygusala/özendirmeye programlıdır.

Çocuklara gerçekten acıyorum. Ve herbirimize.
Nereye kusuyoruz?

Yazik...
sevgili genç drag-queen kardeşler ve onları kullanarak prim yapan sevgili ibneler, her ne kadar sizin normal bir birey gibi herkesin yararlanabildiği şartlardan adilce yararlanmanızı ve normal birer birey olarak kabul görülmeniz için elimden geleni yapsam da bokunu çıkarmasanız daha hoş olacak galiba, sizler, little childs, drag-queen olabilirsiniz, bu standart eğilimli bir birey olmaktan farksızdır, böyle oldunuz diye abuk subuk giyinip ilgi çekmeye calışmanız komik oluyor, kendi halinizde istediğiniz gibi yaşayın ama prim yapmayın ulen, sizin yeriniz parklar, bahçeler, okullar, kendinizi kimseye kullandırtmayın.

büdüt:heterosikenseksiyolspor.
izleyemedim bile videoyu. devlet devletse eğer bu durumdaki çocuğu derhal koruma altına alıp rehabilite etmeli. bu çocuğun kendi tercihi ile böyle bir yola girmiş olması çok zor. o yaşta şehvet duygusu bile yok. buna sebep olanların da yargılanması lazım. çocuklar kimsenin malı değil istediği gibi oynayamazlar hayatlarıyla.

geçen yıl bir türk aile çocuklarını şirk diye okula yollamadığı için ellerinden alınmıştı çocuklar. çok sevinmiştim. bu tavrın dünya genelinde hakim olması lazım. ama özellikle son yıllarda lgbt hususunda dünyada büyük bir propoganda hakim. bilinçli yapıldığı muhakkak. türkiyede de ünlüler twitterdan instagramdan destek açıklmaları yapıyor. çünkü yapmayanlar, özellikle belli bir kitleye hitap edenler mahalle baskısı görüyor. hatta ekrem imamoğlu neden suskun diye taşkala yaptılar bir süre.

lgbt bireylerin ne hissettiklerini, nasıl bir sebeble lgbt birey olmayı tercih ettiklerini bilmiyorum. ama bunu neden normalleştirme, hatta yaygınlaştırma çalışmaları yapıyorlar ki? iş öyle bir noktaya gidecekki normal bireyler aşağılanacak sanki. bu işe artık el atılması lazım. sigaranın reklamı yasaksa, içkinin reklamı yasaksa lgbt faaliyetlerinin de yasaklanmalı. insanlar kendi dünyasında ne yaşıyorsa yaşasın. geçen senelerde taksimdeki yürüyüşte öyle tipler vardıki neredeyse sokakta çiftleşeceklerdi. bunu normal insan yapıyor mu ki siz yapıyorsunuz?