bugün

Dahil olmayı çok istediğimiz, kapısında yattığımız avrupa birliğinin dejenere olmuş halini görmeyenler bu olayları da mı görmüyor diye çıldırtan olaydır.
tercihlere kimse karışamaz tabiki ama aile kavramı bazı tercihler için geçerli değildir bence
olası senaryolar:
annemde kadın, babam da kadın. demek ki bende kadınım.
kadın annem, kadın babamı seviyor. demek ki kadınlar sevilmeli o zaman kadın sevmeliyim.
annem kadın, babam kadın fakat, ben erkeğim. öğrettikleri gibi cinsel yönelimim doğrultusunda bir insan sevmeliyim.

önemli olan insan olmalarıdır. yusuf tacizci bir çocuk istismarcısı ailenin yanında olmasındansa şimdiki ailenin yanında olması daha mantıklıdır.
tekrar etmek istiyorum. önemli olan insanlık.
hollandada ki çocuğu ellerinden alınan aileler klasik gurbetçi ailelerdir. içlerinde sudan sebeplerden (hollanda kanunlarına ve kiliseye göre yanlış) çocukları ellerinden alınan temiz aileler çoğunluktadır.
bu çocukların aileleri zannedildiği gibi çocuk tacizcisi değildir.

ATV haberde bu konuya değinilecek.
benim bildiğim yusuf beş seneye kalmaz bu lezzoları üst üste koyup siker atar.

argo editi: pardon arkadaşlar, ben gececi tayfadanım. aldandım daha güneş batmamış. girme diyorum sana namık gece olmadan.
sayısı bile hatırlanmayacak kadar ensest ilişki duymadık mı bu avrupadan? kızını senelerce evinin bodrumuna kapatıp kızını hamile bırakan, bir sürü çocuk yapan sapık herifler buralardan çıkmadı mı? ensest üzerine bir sürü yaşanmış kitap buralarda yazılmadı mı? (bkz: babam öldüğünde ağlamadım) vay neymiş, çocuk kucakta taşınmazmış, çocuğunu alıyoruz-muş.. (bkz: at yalanı sikeyim inananı) vakasının zuhur etmiş hali. ne bu lan? allah çocukları alınan annelere sabır versin. yaşarken ölmek bu olsa gerek.
lezbiyen veya heteroseksüel fark etmez. bir çocuğun ailesinden alınması kesinlikle çok kötü bir şeydir! eğer çocuğa karşı bir şiddet uygulanmıyorsa, ailesi çocuğa karşı hayati bir tehlike arz etmiyorsa hiç bir çocuk ailesinden koparılmamalıdır. heteroseksüel veya lezbiyen olmanın konuyla alakası yoktur. burada önemli olan çocuğun ailesinden koparılmasıdır. çocuk ailesinden koparılıp heteroseksüel bir çifte verilseydi bu olay daha mı masum olucaktı?
ana baba lezbiyen evladı olmak isterdim..
insanların çocuklarına böyle bir örnek olmasını istememeleri doğal diye başlayası geliyor insanın ama kimi kandırıyoruz, o lezbiyenlerin, çocuğu bizim dağlılardan daha iyi yetiştirecekleri gün gibi aşikar.