bugün

klasik kürt eylemidir. ölüm orucu diye eyleme başlarlar, kameralar röportaj vermeden başlarlar tıkınmaya. bunun gibi bir kaç adam daha vardı 3-4 sene evvel, 40 küsür gün oruca yatmışlardı. lan bir insan 40 gün aç yaşayabilir mi? neyse efendim, allah günahlarını affetmesin.

http://www.cumhuriyet.com...aslayacagini_soyledi.html
(bkz: hadi inşallah)
Hiç bozmaması dilegiyle.
su ve şekerle beslenecekler. yani ölüm orucu falan değildir. ölüm orucunda ölen kaç kişi gördünüz lan? palavra.
Samimiyetsiz bir mağdur edebiyatı daha.

ölümleri seyretmektense ölümü tercih edermiş ehehe bi gülme geldi bana.*
gebermesi temennilerimle. bunlar da nerde o samimiyet. canlarını pek sever bunlar.
Orucu bozmaması ve açlıktan ölmesi temennimiz.
Mehmetçik şehit olurken bir kere olsun pkk ya karşı yapsaydın bu blöfü belki bu kadar kan dökülmezdi. Pkk zaten doğudaki gariban halktan değil işi düzgün parası olan bunun gibi zibidilerden güç alıyor ama olan gariban halka oluyor. Leyla zana nın rahatı güzel.
Sonuna kadar destekliyorum evet destekliyorum. işte Önder o işte lider.

Ben oyaliyorim siz devam edin.
çok mantıklı bir davranıştır inşallah ölür.

(bkz: çok cahilsin keşke ölsen)
Geçen yılarda da gördük. Sözde 40 gün oruç tuttular. Ulan ! insan en fazla 10 gün aç kalabilir. Palavra atmayın !
-sıvı tüketilir- arkadaşlar.
ölse dünya bir pislikten daha temizlenmiş olur.
çaktırmadan yiyordur.
Aclik Grevi desin bari oruc nedir? Muslumanliga dair neyi var da oruc deniyor buna?
bubun için oruca gerek yok daha kolay yollar var leyla.
dinimize aykırıdır. islam da ölüm orucu yoktur.
Kendisine bu yolda sonuna kadar gitmesini temenni ediyor, başarılar diliyoruz.

Gebersin.
Bozani sikeyim.
görsel

inşallah bozmaz da bi kaltaktan daha kurtuluruz diye sevindiren haber. işte birer birer biter mi 3 er 5 er ölmeyince. keşke hepsi ölümleri görmek istemeyip ölse.
en kötü ihtimalle efendisi amerika'nın tersten besleme ile sonlandıracağı reklamsal hareket.
aman iftarlar olmasın diyerek destek verdiğimiz oruçtur.
geberir gider inşallah ne diyelim. o şerefsizin ölüm orucuna da güvenilmez vitamin takviyesi falan yapıyordur o.
Acaba ölecek mi?

görsel
ölüm orucuna başlayıp kilo alan başka bir topluluk yoktur amk.

kilo alma ile sonlanacaktır.