bugün

az sakallı dede, ayol, bıyıklı penguen, kamil insan replikleri ve daha niceleriyle kahkahadan boğulmaya sebebiyet veren dizi, dizimiz.
33. bölüm ile çıkış yapan dizimiz...

erdal bakkal tam anlamıyla mnkoydu, çok güldüm lan, süperdi.

atom karınca sevimli kızı da sevdim de o otoban kaşlı güzel kızımız öyle bir geçer zaman ki dizisindeki osman'ın yavuklusu sidiklinin büyümüş hali yau.

her neyse... mecnun ç. ye o güzel otoban kaşlı güzel kızımız yakışır. yürüyün.
cakma dedenin gamsizligina bayiliyorum.
yatacak bir yeri yiyecek yemegi olsun yeter.
Evet ya müge bozu çok aramışlar acaba diye düşünyorum bende ama belki bilerek yapılan bir seçimdi bilinmez...
mecnun ç. nin esas kızı zeynep ç. olsun diye sokakta filan bağırabilirim. daha iyi bir şey düşünemedim. hem daha ne yapayım lan ?

saatler sonra edit: bir de ben arda yı çok arıyorum yahu. yetmiyor bir de anıyorum burada;

"pardon bayan sizinle yatmış mıydık ?"

"- arda iyi misin ?
- değilim ya ben hiç iyi değilim. benim genlerimde kötülük var. böyle buralarımda kötülük var. ben gerçekten kötü biriyim yani. böyle içimden kötülük çıkmak istiyor. heyecanlı da ha biliyor musun ? uuu beybi.
leyla leyla nereye gidiyorsun ? bak ben kötü bi insanım kafana taş atarım senin. gözünü falan belertirim yani."
mecnunun kızının behzat ç'den şule olması gereken dizi. birbirlerini anlamayarak muhabbet eder dururlar.
geniş aile'nin, istanbul'un altınları'nın ve aynı ayardaki benzer türk komedi dizilerinin her birinin tek tek eline veren yerli yapım trt komedi dizisidir. ne geniş ailedeki gibi yalak esprileri vardır, ne istanbul'un altınları'ndaki soğuk ironileri, ne de güldürme amaçlı çekilen diğer sit-com lardaki alışılagelmiş klişe halleri... özgündür, sakindir, efendidir, bizdendir en nihayetinde...
"bazen dil, gönlün hissettiklerini kelimelere dökemez. eğer sevdiğinin yanındaysan, konuşmak zaten gürültüden başka bir şey değildir."
gerçekten izlenebilecek nadir dizilerden biri türk televizyonlarındaki. ismi de hoş, ben de isterdim bi leyla'nın mecnun'u olabilmek. başkalarının leyla'sına arda'lık yapıyoruz ama, hehe. olsun.
yeni avrupa yakası olarak gördüğüm dizi. umarım böyle devam ederler.
konusmam, hal ve hareketlerim değisti ya.. artık nasıl karakterler olusturdularsa...
ben mi karaktersiz kişiliksiz bi adamım ki bu kadar cabuk değişiyo.. peeyyyyy..
tıs tıs tıs ları özletmiş dizidir. leyla'nın gitmesine bile alıştım ama arda'nın alışamadım. baaası dizide biz ekranlarda yalnız kaldık.
absürt komedidir. ve televizyon izlemeyenlere televizyon izletme amacı güder. seviyelidir. başrolde olmamasına rağmen ismail abi karakteri diğer karakterlerin önüne geçmiştir.
(bkz: #13802347)
dizi değil, bildiğin antidepresandır.
izleten dizidir. sabah 5 te kalktım ve şu an beni yataktan alıkoyan tek şey bu dizi. uyumamak için kahve içiyorum. galiba dizi geç yayınlanıyor. hafta içi için yanlış saat.
Dinleyin beyler (bkz: swh)

http://www.youtube.com/watch?v=6p0nvJ2dycg
an itibari ile dizilerin yeni bölüm öncesi verdikleri yarım saatlik özetlere çakmıştır.
--spoiler--
gelir mi gider mi gider mi gelir mi fırsat mı değil mi
--spoiler--

of erdal abi kırdın geçirdin.
eurovision canlandırmasıyla kırmış geçirmiştir.
yıllardır eurovision maceralarımıza öyle bir çakmıştır ki kendimden geçtim gülmekten. bu dizi baydı demek saçmalık olur.
erdal ın bakkal önlüğü ile jandarma yüzbaşı olduğu dizi. bu arada uzun bir süre sonra gözlüklü çocuk geri dönmüştür.
an itibariyle, erdal bakkal'ın dolar savurma sahnesiyle kapitalist tüccar göndermesi yapmıştır.
sümüklü çocuk ile selamı yollamıştır.
--spoiler--
konuşmak üzere
--spoiler--

sdjflkasdşjsdklfsd
güncel Önemli Başlıklar