bugün

erdal: nurten yavrumuzla birlikte çıkıcaktı iskender neden çıkmıyolar, ben nurtensiz naparım? gece gece ağlatmıştır.
görsel
ne zaman duysam hüzünlenmeme neden olan dizidir. sanki mahallemdeydiler ve şimdi yoklar.
iyi ki bitti de kurtulduk bu dizimsiden.
bitmemesi gerekirdi.
Çok özledik dizimizi, bugün de oyumuzu onları düşünerek attık.
Buram buram samimiyet kokan Türkiye nin en iyi dizisi. *
Oyuncular bi defa çok eğleniyor bu gerçek.

Daha önceden çok şahit oldum fakat şuan o sahneleri unuttum. yine de 79. bölümden bir kesit aktarmak istiyorum.

Leyla'nın 142.750 lira borcu vardır -750 si mecnun'un kumar masası borcudur. *-

ismail abi yavuz abi ve mecnun depoda toplanmış ödeme hakkında düşüncelere dalmıştır. Ismail abi bankadan laps diye kredi çekmeyi hayal etmiş sonunda da 3 tane gofret verildiğini düşünmüştür. hayalin bitiminde ellerinde gofret vardır ve kamera yavuz abiye döndüğünde yavuz abinin ağzında gofret vardır ve çok samimi bir gülümseme içerisindedir. Şuan anlattığım sahne gözünüzde canlandı belki ama izleyince bu anlatmak istediğim şeyi bence daha iyi anlayacaksınız. *
(bkz: -ismail abi -hooooop).
ergenlerin özlediği dizi.

serkan abileri falan var. gerçi bu serkan inci'de de var ama neyse.

direndiler de direndiler arkadaş ya. yapıştı adamlar ismail abiye, mecnun reyise. bırakın da hayallerde yaşasın artık ibneler.
hayranlarına gelsin.

http://www.youtube.com/watch?v=XwEUGLY5gzY
Gidenler bizden hep bir parça götürdüler o parçanın yerindede derin izler kalır.
Herkesin bir yara izi vardır
insanlardan gizlemeye çalıştığı saklamak için çok uğraştığı bir yara izi
bitti, çok da güzel oldu.
yeni bölümüyle devam edecek olan dizi.

her şey seçimle alakalıymış.
aylardır sikerim böyle pazartesini dedirten dizi.
herkesin bir yara izi vardır ne kadar saklamaya çalışsa da görünen.
Gelmis gecmis en guzel turk dizisidir. Pazartesileri onsuz eksiklik yasatir ozledik ismail abi.
müptelası olduğum trt1'de gösterime başlayıp, star tv'de "ben de özledim" olarak nitekim devamı niteliğinde olsa da, bir o kadar da ayrıydı. oyuncu ekibi, senaryosu, her şeyiyle kesinlikle izlenilmesi gereken diziler arasında benim için yeri olan dizi.
çok geç izlemeye başladığım, çok çabuk sevdiğim ancak zamanla üzerimdeki etkisini kaybettirmiş dizi. ilk izlemeye başladığımda 20 bölümü 3 gün gibi bir sürede seyretmiştim, çok da keyif almıştım. sonra birinci leyla* ve arda karakteri diziden ayrılınca eski tadı vermedi. sonra sedef leyla'ya şirin leyla'ya alıştık derken onlar da gitti. şu anda bölümlerden 60 lardayım ve artık izlemek istemiyorum. aklımda her zaman ilk sezonundaki eğlencesi, hüznü, samimiyetiyle kalacak dizi.
Özlenendir.
bugün yemek sırasında, 15 dk. boyunca geyiğini yaptığımız dizinin ismi.
ekibi bile inancını kaybetmişti, yazık oldu. 10 larca sene izlenirdi.
Burnumuzda tüten dizidir.
çok özlenen dizidir. sonrasında yapılan "ben de özledim" dizisi, aynı tadı vermekte başarısız olmuştur. "nolur tekrar başlasın lan" denilendir.
- mecnuuuuunn!
+huoooooooppp!
(bkz: at mı o)
gülmek istenildiğinde ara ara herhangi bir bölümü açılıp izlenebilir.