bugün

hepsi diyip hatırlamamaya çalışalım. dönüşü olmayacak çünkü, dizinin.
(bkz: at)
Mecnun: ne? Babam mi ölmüs?

erdal: cay erdal bakkalda icilir.

Ismail abi: olaylar olaylar.

iskender baba: ne zaman bir baltaya sap olacaksin mecnun?

yavuz abi: performans sanatcisiyim.

Aksakalli dede: dinle evlat...

Az sakalli dede: sultanim.

Arda: tis tis tis.
(bkz: leyloş)
Buzdolabında yazdan kalmış üzüm kadar yalnızım .
Yemin ediyorum kafamin içinde fadimenin düğünü var şu anda.
görsel
budur.
görsel
görsel .
Sevdiğim insanla tanışmama vesile oldu.

Aklımda kalan ise o güzel müzikleri.
Sanırım yaptığı final kurgusudur. Hiçbir zaman unutmak mümkün olmayacak, unuttukça açıp izlenilesi...
irdal bakkalın lastikçiden çırağı kaan'ı holosko+birmiktarpara karşılığı transfer etmeye çalışması.
Bir ki üç yetmez 4 5 6 olsun metin ali Feyyaz vursun Beşiktaşım şampiyon olsun! Hatirlamayanlar için dilek taşı sahnesi.
görsel
Bu sahnedir .. görsel
görsel
Belki başka bir zamanda, başka bir yerde yine yan yanayızdır ne belli? Bu umut bile yetiyor biliyor musun bazen..
sevdiğinin sesini unutmak ...
görsel
Yedek Kamil'in hikayesidir.
… ya mecnun, sen hani sabahleyin bana şey demiştin ya “abi sen hep yedeksin. niye hala bırakmıyorsun bu işleri” diye sormuştun ya. bırakamam ben mecnun. bırakamam.

çünkü, daha ortaokul ikiye gidiyordum. ondan sonra bizim sınıfın maçı vardı. babamla beraber biz de maça gittik. ama izlemeye tabi. beni takıma almamışlar. neyse, babamla böyle yandan maçı seyrediyoruz. maçın bitmesine son beş dakika kala çocuklardan birisinin ayağı burkuldu. ondan sonra, başka da kimse yok, yedek falan yok. “a kamil burda, bari kamil girsin maça” dediler. ben bi’ sevindim mecnun, bi’ sevindim anlatamam. çocuğun işte kramponlarını bana verdiler, ben onları hemen giydim tamam mı, böyle bir depar attım hemen çıktım sahaya. ama nasıl koşuyorum, böyle deliler gibi koşuyorum ben. neyse, son dakika top benim ayağıma geldi. böyle ceza sahasının dışından topa bi’ çaktım laaks diye doksana. ya, evet gol oldu. 

e si yani babam dedi ki, “ya bu çocuk çok iyi topçu olacak.” dedi dedi durdu. hatta o zamanlar beni böyle bi’ kulube falan vermek istemişti. annem o zamanlar müsade etmemişti. bi’ hafta sonra da babam öldü zaten. 

babalar bazen böyle şeyler yapar işte.

o yüzden ben bırakamam yani mecnun, bırakamam artık. ben o son beş dakikayı beklıyorum. yani o son beş dakikada da olsa, girip o golü atacam ben mecnun. 

https://youtu.be/-6JWQC8b4JE
senin ağzından çıkanla kulağının duyduğunun bir olduğuna emin misin.
sayılamayacak kadar çok sahne, replik, görüntüdür...
(bkz: at)
say say bitmez ama erdal' dansı
nurteenn hamileymiş nurten hamileymiş

https://youtu.be/7RZFC8TkqxA
Fenomen bi dizi her sahnesi akılda kalıcı.
ismail abi : alemlere akak mı?
mecnun : abi alemden kastın nedir acaba? gidicez kahveye çay içecez dimi?
ismail abi : elmada içeriz mecnun biye öyle düşünüyosun. çılgın bir gece bizi bekliyo mecnun. vooohoo.
güncel Önemli Başlıklar