bugün

Şu Recep Tayyip Erdoğan tiplemesiyle bile ileriyi gören bir büyük sanatçı olduğunu göstermiştir.

-demokrasi apartmanı (bu skecin akp daha kurulmadan yapıldığını unutmayalım)-

https://www.youtube.com/watch?v=vvIRGjyp1S4
mekanı cennet olsun. parti ayrımı yapmadan her dönemde iktidarın yanlışlarını güldürerek gösterirdi. arkasından saydıranlar varsa saygısızlıklarındandır.
yaptığı islam düşmanlığı ile ahirette hesap verecek vasat sanatçı.
Cumhuriyetci, atatürkçü büyük üstad hep gülümseyerek hatırlanacak.
bugün hayata gözlerini yummuş usta oyuncu. ölünün arkasından din kisvesiyle şöyle pislik yapan orospu evlatlarını da bizlere göstermiştir:

https://www.facebook.com/...67610126685772&type=3
mekanı cennet olsun.
ardından ' iyiydi behhh ' diyerek uğurladığım bir zamanların komik insanı. yani çocukken gülüyorduk, sonrası yok bende. ayrıca

(bkz: aha kafasi yarildi)
siktiret siyasi gürşünü 90 larda hayatımızı şenlendiren bir insandır.
Yolun açık olsun üstat. Hatıralarımızda kalacaksın.
çocukluğumuzda çok kez izleyip güldük.siyasi görüşmüş çok içiyormuş ayrı mesele iyi bir tiyatrocuydu. lisede okurken de bu adamı bir dönercide görmüştüm lisenin karşısında o da bizim liseden mezunmuş. (bkz: ankara aydınlıkevler Anadolu lisesi) hatta o dönercinin olduğu yerde eskiden başka bir dönerci varmış öğrenciler orada yemek yermiş. adam reelde de sarhoş gibi duruyo yalnız tabi dediğimiz gibi herkesin kendine has bir yaşam tarzı vardır. bizi tiyatroculuğu bağlar.
çocukken ne izlerdik dediğim usta. son zaman olacak o kadar ı değil de eski versiyonu efsaneydi.
zamanında bizi epey tebessüm ettiren, ölmeden hemen önce güzel bir mektup yazsa da, ölüme çeyrek kala allah diyeceğine atatürk diyerek mesajın içine eden merhum komedyenimiz.
(#29785468)
son dönemlerde biraz ilginç tavırları olsa da, tiyatro tarihimizdeki önemli yeri asla göz ardı edilemez! Ne olursa olsun sarhoş taklidi asla aklımızdan silinmeyecek.
Bugün vefat etmiş eski devlet sanatçısı. Hem sözlük hem toplum olarak ölünün arkasından kötü konuşulmaması gerektiğini de öğrenmemiz gerekli. Müslüman olmayan birinin cenazesi geçerken Peygamberimiz (s.a.s) ayağa kalkıp saygı göstermiş hatta sahabeler müslüman değil demiş fakat Efendimiz (s.a.s) insan olduğunu hatırlatmıştır. Umarım zihniyetinizi değiştirirsiniz. Ölünün arkasından asla kötü konuşulmaz, dirinin arkasından da konuşulmazda neyse.
Arkasında devasa bir eser olan olacak o kadar ı bırakmıştır.
Gulumsemek tebessun etmek mumin in sadakasi sayilir doktriniyle buyutulen bir nesiliz biz. Sen cikip milyonlari guldureceksin. Bunu bos bir komiklikle degil bir de mizah ile yapacaksin...

"Sonra kendini bilmez bir ucube cikip neden tiyatro yapmis aman efendim cennete o kostumlerle almazlar. "

Elimizdeki bilimsel veriler mizahin psikolojimizdeki yapila dirma rahatlatma ve iyilestirmedeki etkinligini ortaya koymustur... ayrica gulumseyen insanlar gulumsemeyen insanlara oranla on yil fazla yasarlar.

diyeceksin biliyorum milattan once iki bin de kalmis kafanla...

Ne alaka. Koskoca toplumu guldurmus sorunlarini ele almis devleti elestirmis ve diyalektigi saglamis bir adamsin sen . Basimiz sagolsun
nur içinde yatsın.

o bizleri güldürdü, allah'da inşallah onun yüzünü güldürür ahirette.
bugün tedavi gördüğü hastanede akciğer kanserine yenilerek hayatını kaybeden usta tiyatro sanatçısı. biz çocukken onu siyasi eleştiri içerikli komedi tv programı "olacak o kadar" ile tanıdık. tuncel kurtiz, metin serezli, zeki alasya gibi isimlerin ardından o da bu dünyadan göçüp gitti. allah rahmet eylesin.
Bu aralar barış isteyenler ölüyor hep. Ee öbür tarafta birbirleriyle barışırlar artık.
öbür alemde de allah yüzünü güldürsün inşallah.
Çocukluğumuzu alıp giden..
Annem diyor neden olmus diyorum ne yapsin dunyaya kazik mi cakacak kac yasina gelmis annem diyor daha gencti dedim ne genci altmis yedi yasinda annem diyor altmis yedi cok mu diyorum ya ne benim annemde elli yasinda ben ne kadar kotu bir evladim:))))) ama olumun yasi yokki belki herkesten once ben olurum allah hepimize cenneti kismet etsin levent kirca kanserden olmus.
http://www.uludagsozluk.com/e/29786250/
niyetimiz kimseyi kırmak değildir
şurdakini buraya, koymak değildir.
arada bir zülf-i yare dokunduk.
tam yerine rast geldi manzara koyduk.
Allah rahmet eylesin.