bugün

dün gece programına rastladığım makyajıyla uykumu kaçıran, dişleriyle gözlerimi alan bağyan.
oral olarak partnerine sadece acı verebilecek dişidir kanımca, ama sanırım türk izleyicisini etkilemeyi biliyor.
(bkz: şaka yapıyorsun)

(bkz: peki bi şey sorcam)

(bkz: konservatuar mezunuyum)

(bkz: kova burcu kadınıyım)

(bkz: canım benim öpüyorum seni çok seviyorum)

(bkz: kuantum)

(bkz: enerji)

anlayan anladı *

(bkz: yüksek topuklar- cine5)seyrediniz
(bkz: yoklukta gideri var)
seda sayan çakması. (bkz: taklit)
konuk konuşurken araya sürekli kendini sokan
sürekli ben...ben.... diyen
ben de öyleyim şöyleyim diyen
ben iyilik meleğiyim mesajı yollayan sunucumsu kişi.
-ben konservatuardayken
-ben konservatuar mezunuyum
-konservatuardan arkadaşım x...
-konservatuardan arkadaşım q...
-konservatuardan arkadaşım w...
-konservatuara girerken
-konservatuardan çıkarken...
diyen konservatuar mezunu sanatçımız *

kendisinin konservatuar mezunu olduğunu bilmiyormuş çoğu insan, onun için bunu sık sık dile getiriyormuş.

öğrendiğimiz iyi oldu . biz de görüntüye bakınca pavyonlarda yetiştiğini sanıyorduk.

şimdi değeri arttı gözümüzde *
(bkz: yerim)
(bkz: başlık kaldırıldı)*
bir zamanlar bayağı bir gündemde olan ancak bu güncelliği saman alevi gibi sönen sanatçımsı ve şarkıcımsı.
mehmet ali erbil ve şafak sezerle birlikte ıssız adaya gönderilesi organizma.
dişlerinden dolayı tüm dudak ile ilgili fantezilerimi yerle bir eden kadındır.
Seda sayan kompleksinden taklidinden hic vazgecmeyen sarkici.
Cok kaliteli bir ailenin kizi olmasina, egitimli olmasina ragmen ucuz ve basit olmayi tercih ediyor.
Sarki okuyamiyor, ama sahnelerde olmak istiyor.
An itibariyla kibariye nin konugu ve sarki soylerken hakikaten s..ti. Ve tuy dikti...
türk müzik tarihinde bir albüme en çok para yatıran kadın. yamulmuyorsam 500bin dolar civarı bir para harcamıştı. çok mu gerekliydi tabi ki hayır.
neronları hiç olmayan dişi.
kendisini katıldığı programlarda yayını terketmekle tanıyoruz. son olarak deniz akkaya nın programını terketmiş hanfendi. sorsan kimseye bir şarkısının nakaratını ezbere bilen yok.
mini boy seda sayan.
kaç yaşında olduğunu çok merak edip hiç araştırmadığım bayan.
ben bu karının hastasıyım. ayıplamayın beni beyler. *
babası siirtli bir arap, annesi ise boşnaktır.

(bkz: gereksiz bilgiler ansiklopedisi) *
bir yapay zeka ürünü olduğundan şüphelendiğim kadın. yapmaya çalıştığı hiçbir işte başarılı olamamış bu kadına hala nasıl program yaptırıyorlar anlamam. hayır, lerzan'ın hangi özelliğini beğenen kim yaptığı programı izleyecek. zaten kafasını önündeki kartondan kaldırdığında söyleyebildiği tek kelime, "süper."
sen mutlu ben mutlu lerzan mutlu.
yakından ve makyajsızken nineme benzeyen ama iyi huylu olduğunu düşündüğüm boya küpü kadıncağız.
estetik ameliyatın bokunu çıkarmı$ keke. ben olayım derken seda sayan'a benzemi$.

http://userserve-ak.last....101/Lerzan+Mutlu+ler1.jpg

http://hcd-1.imgbox.com/a...Dph8sH4g&e=1368002688

kaynak: http://instagram.com/p/ZAdSWKCs-i/#
"sanatçıların" evlerine konuk olan magazin programlarının birinde kendisi büyük bir iftiharla şu sözü etmiştir;

"ben yumurta kırmayı bile bilmem, hep dışardan"

bunu övünerek söyleyen çok salak hanım kızlarımız var ben erkek halimle 15 çeşit yemek yapabiliyorum. hemde eften püften yemekler değil.

bazı hanımların yumurta kırmayı bilmem diye övünürcesine söylemesi ne saçma bir durumdur.

yiyin hamburgerleri göt göbek salın dışardan. sonra selülit olduuum lipozakşın yaptırmam lazıııım.

yağlarımı aldırıcaaam diye doktor arayın.

sizde kadın mısınız be peeeeeeeeeeeh.