bugün

itici, antipatik, anti-seksi leopar desenini iç çamaşırında kullanmayı tercih etmiş kızın ahlakıdır. görüldüğü yerde giydirilip kapı dışarı edilmelidir.
ahlakını geç zevki iğrenç ötesi olan kızdır.
anlamsız bir şekilde leopara özenen kızdır.
şurada ki yazarların birinin önünde gösterse ve vericem dese heyecandan kulağına girmeye çalışacak insanların laf attığı über seksi hatunun ahlakıdır. partneri için yapmış olabilir ve bunu ona adıyorsa gayette sağlam ahlaklıdır.
Onu gören adamı ve giyen kızı ilgilendirir başkada kimsenin üzerine vazife değildir.bir klasikle çirkinleşmek gerekirsesizin ananız bacınız yok mu?
hani ic guzellik onemliydi hani. basin eksiyi hakettim.
çamaşır deseninden ahlak testi yapamıyoruz.
birde bunu giyen obez kızlar vardır, çamaşırın ebatları sağolsun bakınca çita öldürmüş hissi verir.
ahlakı aşağı seviyelerde olabilmekle beraber yürek hoplatanlar olduğu gerçektir.
dışına leoparlı tayt giyeceğine içine giysin daha iyi. ayrıca leopar sadece iç çamaşırında hoş duruyo.
kimseyi ilgilendirmeyen kız ve ahlakıdır.
bize ne arkadaş kim ne giyerse giyer. teşhir etmediği sürece de bizi ilgilendirmez.
ha teşhir ederse yakışıp yakışmadığı konusunda, masumane fikrimizi beyan ederiz hepsi bu.
Kenya'nın çakma Rolex düşkünü Masai adamından hallicedir, ayriyetten benekli Hatice'dir.
ahlakını bılmem ama kesın bakıre degıldır. bakıre olmaması ahlaksız oldugu anlamına gelmez. bende bakır degılım 15 sene once kaybettım ama ahlaklıyım. belkı de degılım. burada ıste gorecelık kavramı gırer. bırısıne gore ahlaklı olabılırken bır dıgerıne ahlaksız olabılırım. yanı durumlar karısık. ne dıyorduk bakıre degıldır demıstık. bakıre degılse ahlaksızdır mıydı, hayır en basa alıyorum. almıyorum kafam guzel. ıyıce karıstırdım.
Sadece deseni değil modelide önemlidir. Görmek lazım bişey diyemem.
afrikanın çorak topraklarında gömülüdür.
masai marada sabah olurken leopar desenli don giyen kız kim bilir kimlerle sabahı zor etmiştir.
sanane amın oğlu sana mı düştü derdi? piçe bak.
hayvan sevgisini içinde yaşayan kızdır. dikizleyenlerin ahlakından daha iyi de olabilir.
bu devirde leopar desenli iç çamaşırımı kaldı dedirten kızdır, git bedenine yapışan kırmızı bir iç çamaşırı giy dedirten kızdır, ama o iç çamaşırı vücuda yapışacak, vücut hatları ortaya çıkacak...
Tiky olabilme ihtimali yuksektir, cam şov yapabilir.
onemli olan sutyen degil icinde barindirdiklaridir. ne insanlar gordum ustunde kiyafet yok ne kiyafetler gordum icinde insan yok sozunu animsatir bana.
yanlış bir sorgu sistemidir.

şimdi hacı abi leopar deseni eğer bir ahlaksızlık içeriyorsa ben o leoparın ağzına sıçayım. göte bak ne ahlaksızmış lan. deseni bile olay çıkartıyor.
insan hakları ve kanun kitapları dahil, farklı dini versiyonlarda bile sakıncası olmayan ve ahlakı tartışılamayacak önermedir. isterse popisine tilki kuyruğu takar dolaşır. Ahlak kuralları genel olarak bellidir. Ahlakı sorgulanması gereken, bunları düşünüp burda insanın aklına böyle yersiz şeyleri düşüren üç beş çapulcudur. Bakmayın bi tane leopar desenli iç çamaşırı giyen kızla takılsa kahvede arkadaşına anlatır bu çok ahlak sorgulayanlar.
çamaşır deseni ile insanları nitelendiren ahlak anlayışı kadar kötü değildir.
hakkında yorum yapamayacağımız ahlaktır. ahlaklı gördüğün kızların iç çamaşırının nasıl olduğunu biliyor musun diye sormak lazım bu kıza ahlaksız diyenlere.
görsel