bugün

ekolojik döngüye doğal döngü diyen lise öğrencisi.
noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakılır çocuğum yazarı. bak orada tam 'c v b n m ö' harflerinin altındaki uzun tuşa basıcaksın.
(bkz: eskişehir deki tekel bayii kavgası/#7922757)
yine çaylak.

(bkz: laftan anlamamak)
objektif yaklaşımdan uzak yazar.
adamdır adam.
en azından mantıklıdır.
inci gibi adam.
yasinin kucuk olmasi kuvvetle muhtemel yazar. eksisozluk obsesyonundan kurtulmak adina tez zamanda, yas ilerlemeden profesyonel yardim almasi siddetle tavsiye edilir.
yaşının küçük olmadığı aşikar yazar. gerçekleri görebilmekte, ekşisözlük yalayıcılarının körlüğü için kendisi çözüm önermekte.
iyi yazardır. ahmet'tir. takipteyiz.
(#8155003) aklı başında yazardır. destekleri için teşekkür edilesi insandır.
iyi bir adam. yalnız çok nargile içiyor. yapma etme diyorum anlamıyor... *
(#8651106)

anlaşılmamış entrylerin 1. sırasına yerleştiğim için onur duyuyorum yazarı.

o değil de beni niye sevmiyorsunuz? ben çok iyi bir insanım aslında. ah bi tanısanız.
ruhu inci. *
uzatmıcam sevdim ben bunu yazıları güzel bide beşiktaşlı yeter bana.
gutinin transferine sevinmekten entry'leri tam algılayamayan yazar. aslında aynı sevinci paylaşıyoruz, aynı şeyleri söylüyoruz, aynı takımlıyız.
liselisever yazar. beşiktaş'lıdır. ayıptır söylemesi siker.
canım canım yazar.
beşiktaşlıdır, gerisi teferruat.
"genç" fenerliler tarafından liseli damgası yemiş yazar.

asıl liselilik senin yaptığın ama ey "genç" , ne bu hırs ne bu kuyruk acısı da buralara kadar gelip nickaltına kustun ?
adam sağlam beyler.
kanımca gitttiği ilköğretim okulunda guti alex'i döver tartışmaları yapacak yazar.
(#8676707) ayarı veren yazardır.
beşiktaşlı kardeşim. bana büyük iyiliği dokundu sağolsun.
sık sık karşılaştığım,fanatik beşiktaşlı, mesaj kutumda 2 günde 1 yeni mesajlarını okuduğum, mesajlarla karıdır kızdır ve daha nice muhabbetleri kısa kısa döndürdüğüm, başlığına neden bukadar çok entry girildiğini anlamadığım, düşününce muhalefet olduğu içindir muhtemelen dediğim nesildaşım yazar.
isyankar olma anarşist olma ahmet.*
önce hiç tanımadığı şahsıma ''lan'' dedi. uyardım güzelce. insan tanımadıklarına ''lan'' demez diye.

hala devam ediyor asi çocuk. bu sefer de ''kes'' dedi...