bugün

burada bile art niyet arayan fenerbahçelilere yazıklar olsundur.
her şeyden öte insanlığı bilen, takdiri hakeden, objektif insandırlar.
Metin Oktay, Lefter gibi, Hagi gibi değerleri takdir etmemek, saygı duymamak için bunlardan ırak olmak gerekir zira.
Not: Fenerbahçeliyim ve o arkadaşlara saygılarımı sunuyorum.

edit: yazım hatası
galatasaraylıda olsa beşiktaşlıda olsa lefter'in büyüklüğünden şüphe etmeyen taraftarlardır. böyle taraftara fenerbahçeli olarak saygımız vardır elbet. diğer köpeklere de kemik bile vermeye gelmez. ısırırlar anında.
burada art niyet arayan kesinlikle fenerbahçeli değildir. acı vardır ortada.
bir fenerbahçeli olarak centilmenliklerinden dolayı tebrik ettiğimdir.

(bkz: futbol kardeşliktir)
gerçek galatasaraylılardır.
(bkz: galatasaray taraftarı/#14265883)
şu durumda bile renk fanatizmi yapan canlıları ifşa eden olaydır.

adamlar erdemli bir şekilde iradelerini ortaya koymuş, ortada bir naaş var. bundan daha hoş ne olabilir bre zındıklar.

eğer metin oktay bugün hayatını kaybetseydi eminim sarı lacivertli gerçek insanlar da aynı şekilde davranırdı, davranmaları gerekirdi.
*
not:harbi fenerliyim.
Ben fenerliye sallarım, fenerli bana sallar. Bak fenerliyle ben, beşiktaşlıyla bursalı, fenerliyle tranbzonlu. Oyak renaultsporlu ile fenerli değil. Niye ?

Çünkü baba hakkı' lar, metin' ler, hami' ler, lefter' ler bizlerden yetişti. Üst düzey oyuncularımızın yanında birlikte onca zamanımız, bir mazimiz ve rekabetimiz vardı. Ölümler üzerinden rant sağlamak, saçmalıklar peşinde koşmak ne bizim işimiz, ne sizlerin işi. Acınız acımızdır, hepimizin acısıdır. Rekabetin nedeni hiçbir zaman başarı sağlamaktan başka birşey olmamalıdır. Gözleri bürümediği sürece hırs hep olmalıdır. Ortak değerlere, büyük oyuncularımıza daima birlikte sahip çıkmalı, saygı duymalıyız. Lefter' e sallamak ne beni futbol uleması yapar, ne lefteri kötü futbolcu yapar. Sadece benim cahilliğimi göz önüne sürer.
önce insan olmayı bilendir.
türk futbolunun örnek insanını yolcu eden ve acımızı paylaşan galatasaray'lılardır. sağolsunlardır. bu insanlara karşı bu sayfada konuşanlar talihsiz insanlardır. ölümün, acının rengi yoktur.
sadece Fenerbahçe'nin değil Türk futbolunun bir değerini uğurlamaya gitmişlerdir.
önce insandırlar. rahmetli özhan canaydın'ı "özhan ağabey" diye anan fenerbahçe taraftarından farklı değillerdir. acımızı paylaşıyorlar, sağolsunlar.
şov amaçlı değilse saygı duyulacak eylemi yapan galatasaraylılardır.
fanatiklere inat doğruyu yapan futbolseverlerdir.
milli takımın 9 kez kaptanlığını yapmış, türk futboluna çok şey kazandıran bir insana saygısını ve sevgisini gösteren Galatasaraylılardır.
insanlık görevlerini yerine getiren galatasaraylılardır.
normal olanı yapan galatasaray taraftarlarıdır. Anormal olan ise, cenazeye katılmayan ya da katılması engellenen insanlardır.

(bkz: aziz yıldırım)

Mekanın cennet olsun ordünaryüs...
https://twitter.com/#!/se...status/158521683194556416
Ölümün rengi olmaz, galatasaraylıların orda olması kadar da normal hiçbir şey olmaz. Lefteri sadece fenerbahçe değil türk futbolu kaybetmiştir.
alınlarından öpüyorum fanatik bir fenerbahçeli olarak..
varolsunlar.
futbolun amatör ve insani ruhunu yansıtan büyük insanlardır. keşke aramızda daha fazlası yer alsaydı.
ne olursa olsun dost olduklarını göstermişlerdir.
yapılması gerekeni yapan galatasaraylılardır, adamsınız adam.
"işte bu" dedirten galatasaraylılardır. futbolun nefret etmek, holiganizm, renk faşizmi*, kuyu kazmakla ilintili olmadığını kanıtlarcasına orada bulunmakta, fenerlilerle birlikte aynı üzüntüyü paylaşmaktadır. futbola ilişkin son zamanlardaki en iyi haberdir kanımca. prim mrim de yapmıyorlardır. *
bir fenerbahçeli olarak beni duygulandıran insanlardır. şov falan da yapmıyorlardır gayet samimi olduklarına canı gönülden inanıyorum.