bugün

modern pazar.
Şu ana kadar ne aldıysam yalan oldu malları çok dandik.
zamanında çok pahalı olup şimdilerde kaliteyi düşürmüş mağaza.
(bkz: küçükler holding)

iktidar yalakası bir aileye ait holding bünyesindeki markadır.
90ların zengin,şimdinin fakir giyim mağazası.
fakir magazasidir.
https://ironicaps.files.w...702391685171_n1.jpg?w=700
mağazalarından bir tanesinde part-time satış danışmanı olarak çalıştığım marka.

evet, ne kadar kazandığımı merak edenler pm den ulaşabilir.
2 ay en yogun subesinde kasiyerlik yaptigim magaza. Bi insan nasil bir saniye durmadan calisir cok guzel ogrendim. Eve geldigimde bile ellerimi hala kiyafet katliyormus gibi hissediyordum.
çin çöpü.
sokakta pişti olma yüzdesi.. yüz de yüz.
ilk yıkama renk atan kalitesiz kıyafet firması.
bi mağazaya bankada ki sayıların yanması sistemi geliyor arkadaşlar. yoğunluk o kadar çok ki kıyafetler neredeyse yerlerde. her bayram öncesi kasiyerler, mağaza görevlileri ne çekiyor siz biliyor musunuz? belkide biliyorsunuz. siz lcw müşterisisinizdir belki.
bugün çalışanlarının götlerinden kan alınmakta olduğu firma.
Eskiden ürünleri daha kaliteliydi. Şimdiki gömlekleri giyilmiyor. Bir kaç kere yıkandıktan sonra paçavra haline dönüyor adeta. Yinede öğrenciler tarafından ucuzluğu nedeniyle tercih ediliyor.
oturduğum yerde çok fazla seçenek bırakmayan mağazadır. şöyle ki, gelin anlatayım.

colin's var. lc waikiki var. bir de karışık satan mağazalar var, lüks satanlarda var epey.

bu lüks satan elemanlardan bir gömlek aldım. 100 tl civarıydı. ( bence lüks lan ) hala sağlam.

lc waikiki'den bir gömlek aldım, 25 tl idi o zaman yanlış hatırlamıyorsam, e bu da hala sağlam. görünüşlerinde de bir fark yok bence.

şimdi neden waikiki'den almayayım bilemiyorum.

colin'sten bir kot pantolon aldım, 120 liraydı. 2-3 ay sürekli kullanınca ağı yırtıldı. paçaları da epey yıprandı, mahalledeki dilenciye döndüm.

lc waikiki'den bir pantolon aldım 30 tl'ye. o da 2-3 ay sonra aynı hale geldi. ama arada 1/4 fiyat farkı var.

maviden bir kot aldım 150 tl'ye. o da yıprandı 6-7 ayı bulmadan.

şimdi böyle muadillerine bakınca, kullan-at açısından en iyi marka budur.

üstelik, öğrenciliğin başa vurduğu zamanlarda bunlardan 30 tl'ye bot satın almıştım. hala daha sağlam.

demem odur ki, kalite olayı biraz da yalan. sürekli giyince hepsi eskiyor. dolayısıyla fazla zengin değilseniz, dolabınızda 35 tane kot pantolon yoksa, birkaç tane alıp sürekli giyecekseniz, lc waikiki'den alın. marka hesabı yapmayın. kimse sizi marka giyiyorsunuz diye sevmez. ya da marka giymiyorsunuz diye dışlamaz. he dışlıyorsa zaten onun karakterini sikeyim iyi ki arkadaş olmamışsınız.
içine girdiğinde sanki halk otobüsünün içindeymişsin hissi uyandıran mağaza.
Ogrencilerin baska sehirdeyken olmassa olmazi . Bir ucuza doner satan dayi birde waikiki universiteliye nimettir.
Leyla zana'nın olan marka.
Nadirde olsa güzel ürünlere rastlanabilen bir mağaza.
bugün abimle gittik lc waikiki ye. abimin eşi hamile ona kıyafet baktı. bende o sırada erkek reyonunda dolaştım. adamlar ne kadar güzel yelekler, montlar yapmışlar. fiyatlar 80 tl, 100 tl, 110 tl. kalitesiz de değilller hepsi taş gibi. alışveriş yapasım olsa alırdım bir kaç parça. adamları takdir ediyorum. resmen amme hizmeti yapıyorlar. ucuz ve şık kıyafet üretip halka hizmet ediyorlar bence.
Türklerin alış veriş anlayışının sadece bu mağazadan ibaret olması üzücüdür. Ve cidden belediye dağıtıyormuş gibi herkeste vardır lcw'nin ürünleri.
görsel

kesinlikle eski kalitesinde olmayan marka. burdan yetkililere sesleniyorum. maymunu geri getirin. maymun iyiydi.
Illa surdan giyinirim gibi bi derdim yok amma pek tercih etmedigim marka. Yalniz su var turistler cayır cayir tercih ediyor bunu. Boyle torba torba aliyorlar lan her sene ayni.
kullan at giyim mağazası... yıkanmadan eskiyor zaten