bugün

görsel

LGBT lobisinin dünyaca ünlü markaları etkisi altında aldığı son dönemlerde LC Waikiki'nin aldığı karar gündem oldu. Marka, çalışanlarına mail atarak, LGBT çağrışımı yapan renkleri ve simgeleri ürünlerinde kullanmama talimatı verdi.

https://www.aydinlik.com....-ceken-lgbt-karari-343283
%100 doğru olup sırf AKP'ye muhalif olduğu için 7/24 lgbt fedailiği yapan CHP'lileri sinirden hop hop hoplatacak karardır.

bundan sonra bütün alışverişlerimde kendilerini tercih etmemi sağlayacaktır.

lgtbiler nasıl kendilerine saygı duyulmasını bekliyorsa kendileri de bu karara saygı duymak zorundadırlar.

bu kararı alanları kutluyorum.
Yerli ve milli kalitesiz ürünlerinizi kim ne etsin mk.

Sen önce kaliteli ürün üretmeye bak. Bırak lgbt'yi.

Lgbt'den sanane mk.
doğru karardır. milli irade de böyle istiyor.
pazarlama savaşları bunlar, bir dönem greenpeace meşhurdu mesela giderdi meşhur "Zara" giyim mağazasına pankart asardı ürünlerini zehirli kimyasallardan arındır diye, Zara' da açıklama yapıp tamam haklısınız artık ürünlerimde zehirli kimyasal kullanmayacağım diye yazılı duyuru yapardı, buyur oldu mu şimdi sana mis gibi Zara reklamı, ne yapacak şimdi insanlar Zara'yı güvenilir bulup alışveriş yapacak, dünyanın her bir karışı zehirlenmişken , bu akıllı çevreciler gidip ne hikmetse Zara ile uğraşıyor ne tuhaf değil mi? Lcw waikiki de kendi reklamını lgbt üzerinden yapıyor, kendi müşteri profilini biliyor zaten bu profilin türkiyede ezici çoğunluk olduğunu da biliyor, şimdi insanların büyük kısmının bravo lcw waikiki diyeceğini de biliyor o halde gelsin daha kalabalık lcw waikiki kasa kuyrukları. Zaten ülke gündemi ayda bir ya lgbt yada magazinel konularla tabiri caizse abudik gubidik konularla meşgul edilmeye çalışılıyor, kim kazançlı çıkıyor bu işten?
lgbt ye karsi yaptirimlarda bulunmak lgbt nin reklamini yapmak kadar absurt ve gereksiz bir olay bana gore.

banane kimin gotune kimin cukunun girdiginden? ne bunun reklamini gormek istiyorum, nede buna karsi anti reklam gormek istiyorum.

gidin uzakta skin skebildiginiz kadar birbirinizi benden habersiz.
gokkusagini yasaklamakla bitmiyor o iş, bu insanlar var ve böyleler sizin 1500 yıl önceki masallarınıza göre geçmiyor bu hayat.
waikiki mağazasının yıllar sonra hükümetinden bir şeyler öğrendiğini gösteren karardır. lbgt imiş waikiki imiş umurumda değil şahsen eşcinselliğe de karşıyım ama şöylede bir şey var

--spoiler--

ibne emperyalizmine son! Tebrikler Waikiki. Bundan sonra senden ürün Alıcam, yeter ki yeni nesilin ahlakı bozulmasın.

--spoiler--

--spoiler--

bundan sonra bütün alışverişlerimde kendilerini tercih etmemi sağlayacaktır.

--spoiler--

davşanlar birer ikişer düşmeye başlamış. şimdi bu lbgt kararı üzerine bir de baş örtüsü satışları başlatırlarsa mağazaları yeni yeni badem bıyığı çıkmaya başlamış küçük mümin kardeşlerimiz ile dolar taşar. o kalitesiz aşırı dar kalıplı perşembe pazarı kalitesinde ürettikleri t shirtleri sweet shirtleri bunlara kakalarlar güzelce.
tebrikler güzel karar.
Boykotu yer haftaya tüm mağaza camlarına sike sike gökkuşağı deseni yapıştırıp çalışanlara özellikle lgbt renklerini giymeleri için bir mail daha atarlar.

Ayrıca tavşan skini taş sürtmüş dağı sktim demiş. 70 liraya polo satan 5. Sınıf Markayı kim sker a…na koyim. Lacoste fred perry falan olsa yine neyse.
Şimdi ülkemizdeki lgbtlerin sayısı azalır bak.
ibneleri ve türevleri yok sayan, çıldırtan bir karar almışlar, helal olsun.
üzülen ve kızan tipler dikkatlerden kaçmasınki adam sanılmasın!
Ama bu lgbt üyelerinin yok olması demek. Eğer LC Waikiki o renkleri kullanmazsa hepsinin sonu gelir, Bu resmen bir soykırım...
Bence genel olarak kullanmayın sırf çöp ürünler.
https://www.youtube.com/watch?v=Xv1IAzPW8GQ

lcw gerçekten böyle bir politika izliyor mu?
doğru ise lcw marka ürün almadığım için benim için önemsiz açıklama.
yok yani, eğer lcw marka ürün alsaydım ki; şimdiye kadar gerçekten bu marka ürün almadım, lcw bu açıklamayı yaptığı için ürün almazdım.

ufacık kız çocuğuna nikah kıymak helal diyen sapık sübyancılara, kur'an kursu yurt dernek vakıf adı altında faaliyet gösteren cemaat tarikat yuvalarında tecavüz edilen erkek çocuklar için (örn: karaman'da malum yurtlarda tecavüz edilen imam hatipli 9-10 yaşında erkek çocuklar) bunlar karşısında dilsiz şeytan gibi susanlar benim götüme ne karışıyor (unutmadan; gay değilim ve eşcinsel ilişkim aktif-pasif olmadı. cinsel tercihim de eşcinsellik yoktur) bu kadar iki yüzlülük olmaz.

türk ceza kanununda belirtilen hükümler dışında cinsel yaşamı olan insanların cinsel tercihine karışmak anayasal suçtur.
burası hitler almanyası veya humeyni iran'ı ya da taliban afganistan'ı değil, tck göre insanların suç olarak tanımlanmayan cinsel tercihlerine karışıp asıl sapıklığı lcw yapmakta.
makamı yetkisi kurumu görevi kimliği ne olursa olsun tc devletinde bir insanın yatak odasına kimse karışamaz ve kimsenin sex tercihine karışılamaz.

yarın iktidar değiştiğinde bu açıklamalar için özür dileyecekler, çünkü birileri ticari siyasi yalakalık yaparken insanların anayasal haklarını çiğniyor, anayasal haklarını yok sayıyor ve anayasal hakları ilga ediyor.
lc waikiki daha çok araplara ve zengin olmayan kesime hitap ettiği için lc waikiki'ye yakışan bir durumdur. zara lgbt'li midir acaba?
ikinci el ürünleri sitesinde satan lcw kendisini ciddiye almamızı istiyor, katılıyorum gülerek.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar