bugün

aynı zamanda çok uzun zaman giyemeyen tayfadır. çabucak yırtılıyor ameka.
Pazardan alışveriş yapması daha uygun olabilecek tayfadır.
bi beymenden giyinen tayfa kadar ibne değillerdir.
18 yaş bunalımlı ergen söylemi.
cebinde beş kuruş parası yokken marka takılacağım diye kredi kartlarına kasıp sonra da batıkları oynayan varoştan yeğdir.
Maganda i Entel'in içinde bulunduğu tayfadır.

Ezin bunların kafasını,çabuk çabuk.
ananın evinde de diesel giyordun zaten denilesi eşin eleştirdiği tayfadır.
belki de milletvekili çocuğu olmadıkları için ordan giyiniyorlardır.
en sevdiğim insanlar.
sadece yaz sezonu giyeceği tshirt, kapri vs giyeceklere çok para harcanmaması gerektiğini bilen insandır.

diğer yönden her sene büyüyen çocuklara pahalı kıyafetler alıp deli gibi şımartmak ve bir sonraki sene rafa kaldırmak yerine bütçesini düşünen insandır. varoş mudur? ergen diyorsa bırak varoş olsun...
(bkz: lc waikiki erkeği)
yakışanı bulup giyiyorsa sıkıntı olmaz. zaten yakışanı giyiyorsa markanın da önemi kalmaz.
aynen bu yolda devam etmesi gereken insanlardır. diğer mağazalarda sırf mağazanın adı olduğu için korkunç karla satılan giyeceklere para akıtmaktansa lc waikiki'den giyinmek daha iyidir.
yıl olacak 2014, hala bağzı insanları üzen tayfadır. göz kırptım size bebekler..
(bkz: urfalıyam ezelden pantolonum dizelden)
bir zamanlar ne havalı tayfaydı oradan giyinenler ey gidi ey...o tişörtlerin üstündeki logo bile aşağılardı bizi sanki. sıçtığımın maymunu.
benim gibi lc waikiki yi pahalı bulup xside markalı ürünlere yönelenler tarafından imrenilen tayfadır.*
insanları giyimlerine göre kategorize eden insan kısmından korkacaksın arkadaş , tiksinti duyacaksın hatta ..
kapitalist söylemi, daha pahalı markalara özendirmek için baska markaları ezer acımaz.
baba parası değil kendi alın terinin emeğini harcayan tayfadır.!!
Vazgeçilmez giyim markası . Döneminde en kaliteli ürünleri üreten firmalardan biriydi . Şimdi eski kalitesi olmaya bilir ama insanları giyimlerine göre sınıflandırmakta yanlış davranış .
ailesinden kıyafet ve ayakkabı için fazladan para almayan öğrenci adamdır. bu yüzden harçlıklarından 100 tl biriktip bir polo tişört almak yerine lc waikiki, collezione veya de facto gibi mağazalardan alışveriş yapar.
defacto dan giyinen bilmemne tayfa. iyi ki bişey aldık lan. benden başka kaç kişinin üzerinde gördüm saysam çift haneli sayıya ulaşır.
yuzlerce binlerce lirayi elbiseye veren aptal tayfadan iyidir.

butun dunya senin olsun,
bir dost bir post yeter bana.
atlas libas senin olsun,
bir dost bir post yeter bana.
babası fakirdir. en azından bu başlığı açan herif kadar at gözlüklü ve oç değildir.