bugün

kendisi de yoğurtlu olmasına rağmen ayrıca yoğurda ya da ranch sosa batırılıp yendiğinde daha da lezzetli olan cips.
yoğurdu sevmeyen insanların bile en sevdikleri cips.

not: kendimden ve komşumdan biliyorum.

cidden bağımlılık yaratan cips.
bütün bir otobüsü, hatta vagonu kokutacak yoğunlukta baharat kokusuna sahip, tadı hiç de fena olmayan cips.
fırınlanmışı daha bir lezzetli olan cips.
yanında cola ile film izleyebileceğiniz lezzetli bir cips.
piyasadaki en lezzetli cipslerden biridir, özellikle de fırınlanmış olanı. yanında ice tea mango ile mükemmel bir ikili oluşturur. film izlerken, arkadaşlarla muhabbet ederken, ders çalışırken çıtır çıtır gider, bittiğini anlamazsınız. koyduğunuz tabağın dibinde kalanları parmağınızı yalayıp içine daldırmak suretiyle alıp yersiniz, yemeye doyamazsınız.
başlığı okumamla beraber ağzımın sulanmasına neden olan cipstir.
canımın çektiği cips
yazarı ilgilendiren subjektif entry.
bana entry girdirecek kadar harika bir cips. yiyin yedirin.
(bkz: yiyin gari)

görsel
midemi bulandıran cips. gerçi genelde cips yemem ve hepsi beni rahatsız eder ama bu ayrı bir şey.
Yendiğinde ağızda hoş bir tat bırakan, bağımlılık yapıcı double züpper bir cips.
hafif bir cips. diğerleri gibi yağlı değil sanki.
Çok Yağlıdır.
Şu an hunharca yemekte olduğum güzel cips.

coca colaile iyi gider.

iyi reklam yaptık ha!
Cipslerin en lezizi, mikemmeli.
Hayır bundan evvel bize cips diye ne yediriyorlardı? Tatsız tuzsuz kağıt gibi cipsleri yiyorduk. Ama bu böyle mi?
Tuzu kıvamında, yeşillik tadı önden geliyo, patatesi yoğurdu bastırmıyor. Gece gece harika gidiyo.

görsel
Bir de yogurtla denenmesi gereken cips.
bunun için ölürüm ya. ne güzel bi cips böyle. orgazmik bi tadı var
fazlası mide bulandırır, azı aratır, cipslerin kralı hatta imparatorudur.
hafif bir cips. diğerleri gibi sosa gömülmüş değil sanki.
fazla yeme göt büyütür. hehehe.
Açık renkli biralarla çok güzel gittiğine vakıf olduğum patates cipsi.
berbattır çok yağlı. uzun yıllardır lays almıyorum aşırı yağlı ve tuzlu.
hangi mevsim kardeşim, biz nereden bileceğiz yaz mı kış mı sonbahar mı ilkbahar mı? biraz şeffaf olun.