bugün

Mide bulandırıcı şiveli reklamlar versusu.
Poposu sıkı olan alır.
Halkın, özellikle de gençliğin kalite kaybında önemli rolleri olan 2 zavallı insan!
naciye teyze yıllarını oyunculuğa veren sanatkardır. Ayşe teyze ise oğlunu yarışmalara yollayıp gelin arayan bi tip.
Lays ayşe teyze çünkü didi naciye teyze sonradan çıktı. Ondan önce ayşe teyze vardı.
Kanalı değiştirmeme neden olan ikili. Yan etkileri : baş ağrısı
bu nasıl vs lan
edit:ayşe teyze alır.
Ayşe teyze efsanedir, naciye teyzenin adini ise bu baslikta ogrendim. Sonuç; ayşe alir.
Ayse teyze son reklamlarda messi"ye gider yaparken goruldu ama naciye teyze anca dag tas bayir orman geze geze "in sigik ciy bi ciy" falan dedi...

Bu yuzden lays ayse teyze alir diyorum.

Bu arada derdimizi kim sikiyordu?
Onlar para ile gotunu siler sen burada tu kaka dersin onlara..
ayse teyze. nedenini bilmiyom ama oyle.
ikisi de tuhaf konuşur ancak ayşe teyze yine de sevimli gözükür diğerine oranla.
En baş ağrıtan karşılaştırma.
lays asye teyze 4ever "Canınızmı çekti gari " repligini hafizalara kazıdı.
(bkz: knock out)
Bir patos reklamındaki pamela anderson değillerdir.
(bkz: lays teyze wins with fatality)
ayse teyze bizim evin teyzesi naciye teyze gicik olunan komsu teyzedir.
Lays ayse teyze oper atar.
yok didi zaten antipatik bir isim, naciye teyze ile katmerli itici oluyor. ayse teyze de itici de urun iyi hic degilse.
(bkz: nike vs nixe)
asla birbirlerine düşman değillerdir tam tersi birlikte çalışıyorlardır didicı naciye teyze içecek satarken ayşe teyze lays satar birlikte yürütürler sermayeyi.
(bkz: alayınızı sikiyim) .
sadece kazanım için yapılan iki saçma reklam. ikisini de hiç sevmiyorum.
bunlara bir tane türk işi (bkz: epic rap battles of history) yapmak lazım yardımcı olacak olan varsa iletişime geçebiliriz aslında.
türkiye'nin büyüyememesinin 2 nedeni.