bugün

an itibariyle girmeye çalıştığımda "Ulaşmaya çalıştığınız internet sitesi T.C. Beyoğlu Cumhuriyet Başsavcılığı'nın 26.06.2009 tarih ve 2009/45 sayılı kararı gereği erişime kapanmıştır." uyarısını vermektedir.
yine kapatmışlar bunu.
7 yıldır manyak gibi bütün dinlediğim şarkıları skropladığım site. evet istatistik manyağıyım. biri "ne dinlersin? ne seversin? en sevdiğin tür ne?" diye sorduğunda atıyorum linki bakıyorum rahata.
Tib tarafından yasaklanmış sitedir. Anlamıyorum sözlük, hatırladığım kadarıyla içinde ki müziklerin hiç biri last.fm sunucularında barındırılmıyor. Sadece skroplar bu sunucuda. illa yasaklayacaksanız bu müziklerin tutulduğu sunucuları yasaklayın.
2 yıldan uzun süredir normal yollardan türkiye'de girilemeyen site.
(bkz: musichemicals)
Tib tarafından yasaklanmış sitedir. Anlamıyorum sözlük, hatırladığım kadarıyla içinde ki müziklerin hiç biri last.fm sunucularında barındırılmıyor. Sadece skroplar bu sunucuda. illa yasaklayacaksanız bu müziklerin tutulduğu sunucuları yasaklayın.
radyo özelliği hala aktif iken birçok müzik sağlayıcısından (spotify, fizy) hem kalite hem de ekstra eklentileri ile bi' kaç gömlek üstündü. yıllar sonra lisans sorunları akabinde spotify'nin türkiye pazarına girmesi ve rekabeti artan sektörde önce belirli aylık ücret ile tutunmaya çalışmış sonrasında ise ilk çıkış amacı olan skroplama ile hizmetine devam etme kararı almıştı. zaman zaman kendisini unutsak da dönüp baktığınızda hoş bir tebessüm bırakır geçip giden tınılar.
üyesi olup yıllardır kullanmadığım bir sitedir.
online radyo filan dinlerken zırt pırt kendini açan site, hoştt lan it...
yeni tasarımıyla kendi ayağına sıkmış site. nasıl becermişler bilmiyorum ama sitenin eski komünite havası gitmiş, profiller çok ıssız duruyor. myspace gibi internet tarihinin tozlu sayfalarına gömülecek.
Last.fm sitesinin bendeki yeri çok ayrıdır. Facebook, twitter, instagram hesaplarım olmayabilir ya da olanları kapayabilirim. Fakat lastfm den vazgeçmek hayattan vazgeçmek gibi geliyor bana.
Eski görünümü keşke geri gelse ya da hem yeni hem eski sürümüne de girilebilse çok tatlı olurdu.
Her dinlediğim şeyi özellikle kaydetmiyorum fakat genel anlamda zaman zaman dinlediklerimi, sürekli dinlediklerimi, türden türe geçişlerimi görebiliyorum. Gayet güzel ve müzik severler için yararlı bir site.
umarım ben üye olduğğum için kapanmaz dediğim müzik dinleme sitesi. genelde ben bir şeyleri keşfedince işler pek yolunda gitmiyor da.
müzikleri dinlediğim sitedir.

görsel
geçmişin unutulmazı olanlardan, msn, alkışlarla yaşıyorum, emule gibi bir çeşit efsane.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar