bugün

son zamanlarda sözlükte bazı yazarımsıların dilinden düşürmediği ifade.

ayrıca miraç kandili mübarek olsun diyemeyen moderasyonu da çok sever bu güruh.

bak çocuk burada 50 kişi miraç kandilinin kutlanmamasını bir sorun olarak görüyorsa demektir ki burada gerçekten bir sorun vardır. garip olan şu ki 50 kişinin yanında sadece kendi haklı görmeye çalışman ve arkanada laik diye bir şeyi almış olup ben haklıyım diye anırman. bırak oranda kalsın ve sus.
hepimizin ihtiyacı olan ve bizleri birleştiren oluşum.
Yakın zamanda http://www.Laiksozluk.net adresinde " çomarsız hava sahası" sloganıyla kurulmuş sözlüktür.
Çok sakin kaliteli bir ortamı vardır.
çok sakinse bize gelmez, ben şimdi gideceğim oraya genelde tatlı su müslümanları olacak ben yapamam orada. ben radikallerle çarpışıyorum, tarzım bu. ılımlılar benim alanıma girmiyor. yapamıyorum tabiatıma aykırı.

bir sözlüktür.
Yeni açılmış oldukça aktif bir sözlük ortam olarak çoğu sözlükten kaliteli.
(bkz: Laik sözlükte kızlar teklif ediyormuş), evet ne de olsa laikler.
Bir yerde eşitlik olması için laiklik gerekir sonuçta tek bir din yok bu dünyada.
Tek bir kesime hitap eden sözlük. Laiklik adı altında birbirlerinin egolarını tatmin edip, kendi eksenleri etrafında dönerler artık.

Önemli olan her kesime hitap edip, herkesin görüşünü, fikirlerini alıp doğrusunu anlamak bulmaktır.
yeni üye olduğum ortamı kaliteli yeni üyelere ihtiyacı olan,geleceği parlak sözlüktür.
üye olup kötü bir başlangıç yaptırmak istemediğim sözlüktür. ayrıca beni hemen silebilirler. seküler dinciler de benle anlaşamıyor. kafir sözlük kurulsun katılalım kampanyası.
yakında aktrollerin üreyeceği sözlük.
reklam yüzünden bağlanırken operanın kıçını yırttığı sakin bir ortam..
tutmayacak sözlüktür. pardon da o ne öyle aq. sözlük dediğin her görüşten insan barındıracak. daha isminden itibaren girenleri sınırlandırmayacak.

(bkz: nixe)
(bkz: adoidoas)
1 senedir kullanıp, an itibari ile bıraktığım sözlüktür.
Şaka sandım gerçekten varmış. Bu webmasterlar hepimizden çok çalışıyor. Sözlüğün yarısı reklam. Diğer yarısına bakmaktan vazgeçtim. Zaten Türkiyede laiklik diye bir şey yok.. Önüne gelen adını kullanıyor.
Ve tam bağımsız Türkiye...
çok kız düşüyorsa gelelim yoksa işimiz olmaz.
Gerçi burasi içinde çok kız düşüyor diyorlardı ama baktım düşen kızlar hep aynı.
Ortamı çok sakindir, saat başına 1 entry düşmektedir.
Arapçı öşeklerin giremediği atatürkçü sözlük.

Zaten siyasal islamcılar’ın rahat edebileceği bir ortam değil. Düşünsene kız çocuklarına tecavüz edemiyorsun, kelle kesemiyorsun, hararet basınca şöyle buz gibi deve sidiği ikram eden yok...

islam-free yaşam sahası mübarek!
ingilizce sözlüğü tercih edicem en sonunda hepsinden cayıp. kitaplığımda duruyor öyle boynu bükük. gönlünü etmek lazım.
içeriye kıyafetle girilemeyen vajina kokulu seksi sözlük.

Beybi!
Zeki yazarların bulunduğu sözlük o yüzden oraya siz gelmeyiniz evet ordaki nickim: hades64
ilk kız düşürdüğüm sözlük. Siz buraya sözlük demişsiniz ama bildiğiniz tinder amk.
güncel Önemli Başlıklar