bugün

türk milli basketbol takımına karşı nefreti gözlerini bürümüş 5.nesil yazardır. hayallerde yaşayan i.neler olmadığımızı milli takım göstermiştir. peki bu durumda kendisini nasıl isimlendirmektedir? meraklısı entrylerine bakabilir.
romeonun juliet ile askin doruguna vardigi an gibidir.
ntv'deki işte o an adlı, anlık fotoğrafların yayınlandığı küçük haber bölümü için iyi bir malzeme zaten lahmacunun malzemesi bol...
üzerine acı koyup kendinden geçilmesi gereken o andır.
#9324943 entrysiyle göt olmuş yazardır.
(#9384320)

ilk okuduğumda pek hoş şeyler düşünmemiştim. üslubu hoş değil ama adam tutturdu. ne diyelim?
mideninde lahmacuna doyduğu andır.
(#8730024) lahmacunun kaşındığı an.
kişinin lahmacuna doyamadığı anın ayak sesleridir.
kaderimsin yazarı. ben çaylakken o çaylak, ben ağlakken o ağlak, ben sarhoşken o şarhoş, ben gülerken o yarılmış falan. ruh öküzüm bildiğin. başımızdan seni eksik etmesin, sumaklı soğana, rokaya boğul emi. öperin ay yirim işte.*
anaokulu terk yazardır.
serdar ortaç terk yazar.
--spoiler--
karabiberim vur kadehlere
hadi gidelim berbere bu gece
--spoiler--
*
[http://www.youtube.com/watch?v=B10BxYZqa1Q&feature=related]

kreşdeki küçük lahmacunun yeni öğrendiği bu şarkı, lahmacunun bu günlerdeki favorisi...*
(bkz: vay amk kreşlisi)
Aynı espiri rakamları değiştirerek soru soran hocalar gibi şekil değiştirerek yapan bıkkınlık vermiş yazar insanıdır. tamam komiksinde az sakin ol şampiyon.
eline sığmayınca ıssırarak bitirmeye çalışan yazardır. dişleri değince sıkıntı verici olur * üstüne de oturamaz karar veremez böyle bi yazardır. aşırı hoşgelmiştir.
hoş gelmiş beşinci nesil yazar. koştursun sözlükte.
şahsımda fakir ama gururlu bir kişilik izlenimi bırakan beşinci nesil yazar. başlığının yeni açılması bile fakir ama gurulu efenim.
işte o anı yaşamış olan yazardır.
sözlükte daha önce milyon defa rastladığım yazar.
başlığı yok muymuş lan hayret.
bana rakip olamayacak yazardır. lahmacun nere ayşecik nere, kıyma nere, alpella nere?
sabah sabah enerjisine hayran bırakan yazar.
(#11583851) yazdığı entry ile kalbimde sevgi kazanan yazardır.
kafayı trabzonspor lu oyuncularla bozmuş futbol cahili olan kişidir.
nikini görünce oha dediğim yazar.
bu adam bu gün 13:16 itibari ile galatasaray başlığına şöyle bir entry girmiş;

''piyasada bonservisi elinde ne kadar boş beleş adam varsa topladıktan sonra parayı bastırıp yetenekli olduğu söylenen bir kaleciyi transfer eden takımdır. anlaşılan galatasaray bu sezon da düşme korkusunu ensesinde hissedecek''.

Zerre kadar futboldan anlamayan birisidir. yukarıdaki başlığa yine yukarıdaki entryi girerek ceyhun gülselam ve selçuk inana geçirmiştir.

doğru dürüst bilgi vermeye ve objektif olmaya davet ediyorum.