bugün

görsel
(#16212601) özümüzde insalık yok gardaş.
askerde bir adanalıdan sağlam cop yemiş yazar.
herzaman icin la mäson blö diye nickini okudugum yazardir. tekrardan yuvasina hosgelmistir.
tek suçu herkesi, kendisi gibi iyi sanmasıdır.
kendini kollaması gereken yazar, bir karadenizlinin kör kurşununa denk gelebilir.*
ne dediğini bilmeyen yazar.
karadenizlilerden kendisine bir şarkı armağan ediyorum.
(bkz: plan yapmayın plan) *
ölüm tehditleri alan, ogün samast vari oluşumların üzerine salınma tehlikesi olan yazar. ölürsem hakkınızı helal edin. tek suçu vatanını çok sevmektir.
(#16220598) ile güldürmeyi başaramamış çakma trolldür, çok çalışması gerekmektedir.
(bkz: #16220381)

KÜÇÜMSEYENi kıçımsa.
ölüm tehditleri almaya devam etmektedir. cumhuriyet savcılarını göreve çağırmaktadır.
(#16220447)

sanırım hep iyi niyetinden kaybediyor. üzücü tabi.
dünya malında gözü yoktur, alabilene karışmaz.
iftiralara karşı yılmayan yazardır. karalama kampanyaları, komplolar kendisine vız gelir. tek suçu vatanını çok sevmesidir.
vatanını çok sevmesinin saçmalamasına engel olamadığı yazar.
adam almış bir entry'i gitmiş yeni bir başlıkta copy paste yaparak kendininmiş gibi göstermiş sonra da üste çıkmak için çırpınıyor.

bir de izmirliler vs müslümanlar diye bir başlık açmış, trolleniyor falan...

bu internetin amına koyayım ben. yurdum insanının içinde saklı kalan ezilmişliği, ego orgazmını, siklenme çabasını bize tek tek gösteriyor ya... ne desek boş.
(#16230908) Bu tür saçmalamalarını vatan sevgisi kontenjanından hoş görmemizi isteyen yazar. Ama yemezler.*
vatan sevgisi kuyruk acısı olanlar tarafından kıskanılmaktadır.
TÜRK HAVA YOLLARI iYi UÇUŞLAR DiLER.
sen sevme lan.
denmesi gereken yazarımsı.
izmir faşistliğini vatan sevgisi zanneden yazardır.
tek suçu vatanını herkesten kıskanmasıdır.
nick altının 3 sayfa dolması kendisinin salaklığı değildir, sizin salaklığınızdır.
sözlükte bir haftadır çaylaklıkla cezalandırıldı. cezanın sebebi vatanını çok sevmesiydi.