bugün

Şu sözlükte kış denen bu aptal mevsimden benim kadar nefret edebilecek insan olmadığını bildiğim için dernek başkanı olmam için hiçbir engel yok.

Her yer ıslak yağmur çamur, doğalgaz faturası boru gibi, rahat rahat yaşayamıyorsun ulan nesini seviyorsun şu mevsimin öküz!

Bir yaz günü öğleden sonrasını hiçbir güne mevsime saate değişmem.

Bütün kış romantiklerine kafam girsin!
Benimdir. Yaz günü götüme kadar terlemeye razıyım.
Kar yağması haricinde çok soğuk olunan durumlardan, yağmurundan, çamurundan bende nefret etmekteyim.
başkanı mal olan dernek.
Sıcaktan ve paradan zarar gelmez abi.
tekbir Allahuekber! nidalarıyla basılması gereken dernektir.

ne demek Kışı sevmiyorum? Termal içlikle döverim sizi.
kışın hüznü ve güzelliği ile alakalı bir sürü şey yazardım a dostlar ama kıçım donuyor lan. alın beni de derneğe beraber küresel ısınmayı mı başlatıyoruz, yapay güneş mi buluyoruz yapalım bir şeylerden de üşümeyelim artık.
Alev silahıyla basılması gereken dernek. içinizi ısıtmak için.*
Havanın soğuk olduğunu bilmek tüm enerjimi sömürüyor. istanbul'da titremeyi bilmesek donucaz la.
Benim de katılacağım dernektir. Yaz varken,gidebileceğimiz sahiller varken kışın gelmesi niye? hele de soğuğundan başka bir getirisi yoksa iyice çekilmez oluyor,kar yağan bir yerde yaşasam her şey farklı olabilirdi tabi.
Nefret etmemin tek nedeni dışardaki evsiz insanlar.
(bkz: yazdan nefret edenler derneği)
Benimdir. Birileri dışarıda donar, birilerinin yakacak kömürü olmaz evinde donar. insan neden kışı sever ki? Evsiz olanlara ölüm, durumu olmayanlara acı verir bu mevsim. Kış sefalettir, kış acıdır.. bir çocuk evinde üşür, bir insan sokakta donarak ölür..
Çoğaldıkça çoğalıyoruz...
"don duran'ın" duymak istemeyeceği dernek.

https://www.youtube.com/watch?v=_RZa811YaGk
kış güzel, şu üşümek olmasa.
Bhz topu silahimla yiakrim o Derneği.
Kış başladığından beri iyileşip iyileşip tekrar hasta olanların dahil olduğu dernektir.

ilaç içmekten müptezellere döndüm lan bitirin şu kışı artık.
Allah beni affetsin ama beni de yönetim kuruluna yazın. Hayatım boyunca hep soğukta çalıştım hala da çalışıyorum mutsuzum bok gibiyim ameleyim. Bir allahın kulu varsa güzel bir laf edecek kapım açık.
nefret ediyorum.
kıştan götünüz donduğu anda aklınıza yazın götünüzden akan ter damlasını aklınıza getirin bak, nefret filan kalmıyor kış mevsimine.
-20 derecede survivor tarzı hayat sürdürerek katıldığım dernek. Dışarıdaki sokak hayvanları ne yapıyor acaba? Bu kışın iyi tarafı falan yok. Berbat.
bir üyesi benimdir.
Benimdir. Doğalgaz faturası kol gibi üst üstte giyinmek , yerlerin ıslak olması, basketbol oynayamamak , otobüse binince gözlüklerin buğulanması , ve karda kayıp düşüp gotu başı kırmak . Yaz ayında sabah 5:40-6:00 arasındaki o güneş ışınlarının odama girdiği zamanı hiç bir mevsime değişmem.
Üşüyen ayaklarımla katıldığım dernek.
Ben ki soğuğu severdim ta ki Ankara soğuğu ağzıma sıçana kadar
Soğuk değil bu başka birşey yaşamayan bilemez
Yedeklere yazın beni de.