bugün

Şüphesiz ki yarmıştır. ahaha. evet.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

kaynak: http://www.haberself.com/h/52736/
(bkz: gavat nedir nasıl olunur)
ÖnCe güldüm sonra adamın gavatlığına kızdım.
böyle babadan da anca öyle bi kız çıkar diye düşündüren iskele babasıdır.
Uzun zamandır bu kadar gülmemiştim, tesekkürler o babaya.*
gülümsedim ulan ne güzel der gibi oldum ki kıza arkadan yanaşanı görünce yok lan bu yoktur dedim. meğer dahası varmış adam da kızı gibi oruspu imiş.
kızın sevgilisini almış arkasına sen gidip şişmeyi almışsın. söyleseydin kahveden remzi dayı geçerdi arkana...
görsel

ayrıca biri de çıkıp bu babanın gavat olmadığını savunmasın.
babada potansiyel var yalnız çokta yanına yanaşmamak lazım.

işsiz güçsüz babadır.
gavat diye yargılanamayacak insan. ben izin vermezdim ama boktan bir ülkede doğduğum için ve bilinçaltıma bu gerzekçe ahlak kuralları işlendiği için ne kadar karşı çıksamda kabullenemez izin vermezdim. ama adam ingiltere de yaşıyor senin ahlak kuralların adamın sikinde değil. dolayısıyla gavat diye yargılayamazsın amına kodumun yobazı.
Şakacı babadır.
kızın kaşıntısının , babasından kalan genetik miras olduğunu düşündüğüm eylemdir. ikisininde üst üste koyulup "tost" yapılması gerektiği kaanatindeyim ki bir diğer türü olan "analı-kızlı"ya da gönderme olsun.
çok şeker ya. kızının ergen hallerini eleştirmek yerine onunla bir olup, durumla tatlı tatlı dalgasını geçmiş.

gavat filan denmiş de kızı gizli gizli yaşasa ilişkisini daha mı iyi olacak? inanın kız çocuklarını korkutmak çok kötü şeylere yol açıyor. böylesi daha sağlıklı.
Ttnet ve explorer kullanımının sonucudur.
göbekli baba ergen kızına karşı yarış içine girmiştir.
Sahalarda görmek istediğimiz babadır.
Zira kızlarına dünyanın baskısını uygulayıp ayakta uyutulduğunun farkında olmayan babalarla dolu etraf.

Çocuğuna gösterişte değil gerçekten arkadaş olmayı başarabilmiş bi baba bu.
Yengesini damacanayı siken bir milletin üyelerisiniz üyeleriyiz maalesef. Ada'm şurada şirinlik yapmış kızına belkide süpriz yaptı şaka yaptı gelmiş gavat mavat yazıyorsunuz. Sizin mizah anlayışınızı sikeyim ben malsınız olum çoğunuz.