bugün

Tabi ki vermeyecek. Bundan sonra türkler kızlarını sadece türklere vermeli.
kızını kuma vermek istemeyen babadır.
iyi yapmış baba .
Sen de kendi kızını ver o zaman Suriyeliye

işi, gücü belli olmayan terörist, hırsız, yolsuz belli olmayan adama kız vermeyen babadır haklıdır.
Sen istesen sana da vermeyecek baba dır.
Haklı olan babadır.
Haklı olan babadır hem sakat bırakır arap kızı ve zenci bir türk arap melezlerı çıkar iyice benliğimizden uzaklaşırız evet ırkçıyı.

(bkz: kızımı ne suriyeliler istedi vermedim)
Milliyetçilikle faşistliğin arasındaki ince çizgi bilmeyen her şeyden önce insan olmanın gereğini anlayamamıştır. Yok efenim neymiş memurmuymuş da iş de varmıymışmışmış. Ailesini katleden polis, öğrencisini taciz eden öğretmen ve daha bir sürü örnek. Hayırlısı sayın yazarlar, okurlar hayırlısı.
Parası yokturdur.
11. Entryi giren kardeş daha yaşın ufak bazı şeylerin zamanla nasıl değişeceğini ileri zamanlarda göreceksin
o kızı bende alamıyorum işim gücüm iyi olmadıkça zaten. 2.cisi arap, kürt, çerkez vs niye versinki baba başka miletlerin insanlarına? Davul bile dengi dengine derler bunun ırkçılıkla ne alakası var? türkiye döl çorbasına dönmüş bir latin amerika ülkesi midir ki her türlü etnikle hemen kaynaşsın?
haklı babadır amk suriyeliye kız mı verilir?
akilli baba. ecdadinin suriyelilere karismasini istemez.
haklıdır. kendi vatanını savunamayan adama kızmı emanet edilir (bkz: pardonadamdedim)