bugün

Adam dediysek adamlık anlamında değil. Kızına tecavüz eden şahsı öldüren babadır. https://www.google.com.tr...n-baba-17-gundem-2502571/

Edit: öldürülen genç masummus. Allah belasını versin iftira atanlarin.
Keşke önce adama tecavüz ettirip ardından işkence edip öldürseydi.
tecavüz edenler öldürülürse üzülürmüyüm bilmem ama bu olay bana çok tecavüz gibi gelmedi. son birkaç yılın kız modası hamile kalınca tecavüze uğradım yalanı fena halde tutuyor türkiyede.

tecavüz denilen olayın nerede ne şekilde işlenmiş olduğu araştırılmalıdır. kız 13 yaşında evet ama çocukta 17 yaşında. yani ikiside henüz çocuk.
hukukun sağlayamadığı adaleti kendi sağlayan babanın hareketidir. kendi açısından doğru olmamıştır ama içindeki acıyı az da olsa soğutmuştur.
(bkz: Adamlıkta bugün)

Ciğeri beş para etmez bir soysuz yüzünden hayatı kararmıştır. Adaleti sağlamıştır. Adamdır. Ceza almamalı diyeceğim ama bu ülkede adalet diye bişey yok.
Niye tutukluyosun bu adamı madem adaletin var baba vurmadan o pici yakalıcaktın ona göstercektin adaletini
Helal olsun sana koca yürekli adam sesin bile titrememis.
Kendisine yazık etmiş babadır.
Bu ülkede adalet yok kendi adaletini kendin vereceksin ama öldürmekle tecavüzcüye ödül vermiş.
"Tecavüzcü kadar hata olan babadır?"

Sizin kanınızı sikeyim ben amına koduğum ergenleri, adam baba lan baba sonuçta bu psikolojiyi çözebilir misin?

Kızın geliyor ve tecavüz etmişler?

Elini öpüp yollamaları lazım, eğer gerçekse.
Aslında ödül verilmesi gerekir ama hapse atılıyor.
tecavüz ayrı, adam öldürmek ayrı barbarlıktır.
devletin görevi güvenlik ve adaleti sağlamaktır.

adaleti devlet sağlamaz ise insanlar kendi haklarını kendileri karşılamak, cezalandırmak durumunda kalır. burada baba adaleti kendisi sağlamak istemiş ve bunu da sağlamıştır.

tecavüzcülerin ve teröristlerin idam edilmesi artık zaruriyettir. zaten bireylerin can ve mal güvenliğinin kalmadığı ülkede adalette olmazsa devlete nece ihtiyaç vardır?

gerçekten zor. allah kimseyi böyle bir durumda bırakmasın.
alnından öpülesi babadır Ama keşke hadım edilseydi tecavüzcü o zaman daha caydırıcı olurdu.
allah kimsenin başına böyle bişey getirmesin. O piçi öldürmezse Ömür boyu o kızın yüzüne bakamazdı. Bu bir cinayet değildir hak edene hakkını vermektir. Ayrıca Bu adama ceza veren adaleti de sikmeden geçemeyeceğim.
yazık olmuş babadır. diğer şerefsize söylenecek bir şey yok. hırsızlık yaparsın muhtaçsındır. cinayet işlersin zorda kalmışsındır. tecavüzün hiçbir açıklaması izahı olamaz..

adamcağız hem kızının yaşadığı acıyı ve kederi içinde taşıyacak hem dört duvar arasında yıllar geçirecek. sebep ? bir tane şerefsiz içerisinde rahatlıkla bastırabileceği bir şerefsizliği bastırmadığı için. yazık gerçekten çok yazık. inşaallah fazla bir ceza almadan çıkar adam.
Kimse o an o adamın psikolojisini anlayamaz. Yok kendine yazık etti yok hayatını mahvetti. Ya önce kendinizi bi onun yerine koyun be. Hiç olmazsa içindeki intikam ateşini az da olsa söndürdü.
Dünyayı bir pislikten temizledi. Demem o ki baba olmayan anlayamaz.
Tek temennim az ceza almasıdır. Allah bu süreçte yardımcıları olsun.

Elleri öpülesi aslan baba...
Babalık vazifesini yapmıştır helal olsundur benim yerimede vursun.
baba gibi babadır. kızını tecavüzcüsü ile evlendiren orospu çocuklarına örnek olmuştur.
Mahkemelerin vereceği idam/hadım cezası dışında işlevi olmayacak durumdur. O baba ya üzüntüsünden ölür ya da öldürür. Hapis böyle şerefsizler için lüks bile
Boyle adamlarin tutup sikini opeceksin valla helal olsun delikanlı adam mis dedik te adamin hayati bitti inş az yatar ..
Babaya katil zanlısı diye başlık atmışlar, sanki adam evde oturuyordu kalktı canı sıkıldı birini öldürdü.

Bir baba için kızı, erkek çocuğundan bile önemlidir çünkü konu kız ise koruma hissi daha fazla olur.
Cezasini devlet veremeyince adaleti maalesef baba aramis.
lan sokayım hakkına hukuğuna adaletine. tecavüz edenin insanların içinde yaşamaya hakkı yok.
Gereğini yapan baba'dır.
hukukun olmadığı bir ülkede gerekeni yapmış olan baba gibi baba, adam gibi adamdır.
evet, ülkemiz adalet sistemi bu tecavüzcü ve tacizci denilen adi yaratıkları insan yerine koymayıp ibretlik cezalar verseydi şayet belki bu baba katil olmayacaktı.
şimdi ne yazık ki hapis yatacak.
hatta tecavüzcülerden daha fazla yatacak cezaevinde.
ben de bir babayım.
üstelik kız babasıyım.
aynı şey benim başıma gelmiş olsa bir saniye bile düşünmeden aynısını yapardım.
başın öne eğilmesin kardeş, bu günler de geçer elbet...
yakında herkes adaleti kendi uygulayacak sesimiz geliyor mu Reiz bey.