bugün

Çillerle birleşince dünya tatlısı insanların ortaya çıkmasına sebep olandır.
herkese kolay kolay yakışmayan saç rengidir.Cesaret etmesi zordur. Doğru kızıl tonu bulmak da zordur.
doğalına sahip olduğum saç rengi. güzel getirileri vardır, her ay saç boyamayla uğraşmaktan, kuaförlere gereksiz paralar bayılmaktan kişiyi kurtarır. ancak zamanla koyulaşır. çocukken açık turuncu olan saçlar yirmili yaşlarda koyu bir hal alır. olsun böylesi de makbuldür.
bazı hanım kişilere aşırılar aşırısi yakışan saç.
bu saça sahip uludag sozluk yazari hanimlarimizdan fotoğraf bekledigim saç.
sırf tapabilmek için materyalist olası geliyor insanın bazı zamanlar

bi' gün oturuyoruz arkadaşlarla kafalar olmuş 8 çekirdekli işlemci. nasıl bir gaza geldiysem ağzımdan "götümü siktiririm lan kızıl saça" diye bir cümle patladı. acayip utandıydım sonra. iyi gülmüştük ama.
ilk akla gelenlerden rus casus Anna Chapman nam-ı diyar kızıl casus..
Genç kızların ve +40ların gözdesi.
Beyaz tenli kadınlara çok yakışır.elde etmesi de kurtulması da çok zordur.
Soluk beyazlara çok yakışır. Ama kullanması en zor renktir. Akar, akar, akar.
aşırı çili yoksa ve yıldız tilbe değilse yakışır.

edit: aşırı çil varsa başka bi renk yakışır demek istemedim. zaten yıldız tilbeye de başka renk yakışmıyor.
redhead
Şu aralar türk kezbanlarının özenip yaptığı sonucunda popoma benzediği zamanlardan geçtiğimiz için, pek hoş gelmeyen özelliktir.
dikkat çekmeye çalışan kadının seçimidir.
beceriksiz bir kuaför elinde boka dönüşen saçtır.
o kadar çabuk akar ki değil ayda bir, haftada bir tekrar boyatmanız gerekir (akmış hali acayip kötü bir renk oluyor). her boya gibi saçın içine sıçar (bkz: oreal), eh bir de sokaktan geçen iki kişiden birinde olunca bi numarası da kalmamıştır. ayrıca bu saçı sürekli kullanan insanlarda peygamber sabrı vardır.
yıllardır vazgeçemediğim bir renk aslında kızıldan daha çok kırmızı.
sevgili bünyesinde ters etki yapan saç rengidir.

--spoiler--
Aşkım saçımı turuncu yapsam mı ya.
Yap aşkım, kızıl yap hatta ... ya daa yapma ya of ne fantezi yaparım var yaa, yapma yapma vazgeçtim.
--spoiler--
yeşil göz ve beyaz ten olmadan hiçtir. evet.
herkese yakışmaz. beyaz tenliysen 1-0 öndesindir, gözlerin yeşil ya da maviyse 2-0 yaparsın skoru.
koyusu kadınlara ayrı bir hava vermektedir.
üniversiteye geçen hemen her genç kızımızın saç rengi olduğundan üniversiteye geçtim kızılı olarak adlandırılmaya başlanmıştır. rica edicem yapmayın yakışan var yakışmayan var kezban gibi oluyosunuz sonra.
biraz açık bir tonda değilse çok iğrenç duran ama bazı kızlara da inanılmaz yakışan saç rengi. bu renge boyatacaklara tavsiyem önce fotoşoktan bir denemeleri. olmuyorsa rezil olmaya gerenk yok biliyon mu?
üniversiteye geçmiş özgür kız saçı.
yeşil göz ve beyaz tenli kadınlara çok yakışan saç rengi.
turuncuya çalan doğal haline bayıldığım saç rengi.

ama siz boyamayın kızlar kezban oluyorsunuz, dibiniz felan geliyor. olmuyor.