bugün

erkekler evlenecekleri kadına güvenebileceğini kendine sadık kalabileceğini anlaması açısından önem arz eden bir değerin kadın vücudunda bulunması ama erkek için bulunmasıdır.

kimse kusura bakmasın bakire olmayan kadın kadın değildir.
tam tersidir. siz üzerinden namus naraları atın diye değil, kadın sağlığı için vardır. dışardan gelebilecek mikroplara karşı kadını korur, bir nevi bariyer görevi görür. nedir bunu bu kadar konuşulur kılan anlasak. yatıp kalkıp bekaret, cinsellik..
görsel
Yavrucakların beyinleri bu halde şimdi , elleşmeyin ergenuslara .
kadını köle gören gerici toplumların onu kendine sunulmuş bir meta olarak algıladığı için kadının aslında sadece bekareti değil her şeyi erkek için derler.

saçmadır. bu cinsiyet eşitliğini ülkeye yasayla değil zihinlerde düşünceyle getireceğiz.
evet kizlik zari elbette onemlidir. fakat bekarete sahip olup her boku yiyen kadin ee bakire tamam tertemiz diye dusundurecekse... ne bileyim iste.
Kimse kusura bakmasın ama hiçbir erkek bir otoban ile evlenmek istemez.
görsel her neyse. siz burda benim namusumun davasını yaparken ben sevişiyorum. ve siz bunu yapamıyorsunuz. çünkü toplumsal baskılarınız var. yani eziksiniz abi. tamam hadi bakire istiyorsun tamam. bakire bul evlen bizde mutlu olalım sende. ama bize niye karışıyon olum ?
o zaman da er ölçümü kadınlar içindir. mastrübasyon yapan erkek le evlenilemez.
Yeter ama ya hakkaten yeter. Bakire isteyen bakire bulsun. Hakkınızsa gidin alın madem. Ama bakire olmayana ahkam kesmek size mi düştü? Yahu bırakın bağıra bağıra ''ben bakire istiyom bakire getirin bana '' demeyi . Bakire olmayan kadın değilmiş. Bababa bi de teşhisi koydu minnak.
farkettiniz mi ? Bakir olduğunu ve bakire aradığını söyleyen insanlar ne kadar gergin. Neden acaba? (Kıskıs)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar