bugün

ebe sabriye elitez ile gizli işbirliği yapıyor olması muhtemeldir.
buna ihtiyaç duyan bir toplumda krizi kar'a çeviren yatırımcıdır.
Etik değildir yalnlar üstüne hayat kurulmaz ama şimdi biraz düşünüyorumda buranın insanı sanki biraz inanmak istiyor gibi ne biliyim böyle kandır beni dercesine.Zaten dikilen kızlık zarı eskisi kadar esnek olmaz uzun süre gitmiyor diye biliyorum.
birilerinin tabularını yıkacak doktordur. artık zarda diktiriliyor şimdi ne olacak? vay amk bunun için hüzne bürünüp ülkece yas ilan etmeliyiz. o kadar bekareti kutsadık bize artık o da net bilgi veremeyecek. belki o kadının 16. sevgilisi olacaksın ama o kanı görünce karım bana ait diye heyecandan çoşacaksın. mahallede selam verdiğin biri kıs kıs gülüp sana bakacak ve nihaha ha değip gülüp geçecek. bu korku doktora öfke duymaya itiyor insanları galibo.
Anasından çıktığı yere babasından önce girenlerden rahatsız olmayan genişlerin gereksiz gördüğü doktordur.

Onun için bu işi dindar ailelerin kızları yaptırırlar. Bu kızların geneli güzeldir. Bundan dolayı zengin ve yakışıklı erkeklerin dikkatini çekerler. Aşk, meşk; evleneceğiz ayağına 3 ay fanfinifinfon tamam. Sonra " seninle olamayız" diye hoop çöpe.

Ama bu cerrahlar sayesinde artık hiçbir kız dul olarak kocasına gitmiyor. Çoğunluğu evlenmeden önce başkalarıyla at gibi çiftleşiyor. Sonra da 0 km olarak kocasına gidiyor.

Büyük hizmet!
Dikiş nakış kursu almış biri de dikebilir.