bugün

dogru oldugunu gorup uzuldugum bir sozdur. gercek degildir dedim ama her zamanki gibi yanildim. koltuk sevdasi icin sizler bile basinizi ortersiniz baskan.
er kişinin işi kendinden bilmesinden kaynaklanır.
kendi kadın ve erkeklerini öyle yozlaştırır, öyle eğip büker ki kendi de bilir bunlar evin içinde bir araya geldiklerinde rahat durmazlar.

oysa göz ardı edilen başka şeyler vardır... Hani şu kuytu çimenliklerinde bahçelerin.. Heh bildin dimi... işte öyle...

velhasıl; kadın ve erkeğin yan yana geldiğinde sadece sevişebilme güdülerinin çalıştığını varsayan zihniyet işidir. Çünkü kadın ve erkeği sadece sevişirken tahayyül eder. Çünkü zihin sadece uçkura çalışır.

Kadın denende çalıştıramıyorsa memleketin ırzına geçer yine de o uçkuru sokar işin içine.

Alıştık mı ? elbette.

Bu memlekette her şeyden evvel normalize etmeyi normal kabul etmedik mi ?

Kahkahasıyla iffetsiz olan bir kadının bir erkekle aynı evde iffetli işler çıkarabilmesi mümkün dahi olamazdı zaten!

zihnine sıçtıklarım ülkeye sıçtı!
Chp ahlaksızları destekliyor gibi bir algı oluşturuluyor biz buna karşıyız demiş cehape müdürü. Ulan gözümde düştükçe düşüyorsun. Kim kiminle ev tutar bize ne devlete ne? Devletin görevi bu değildir desen seni ayakta alkışlardım ama oy için herşeyi yaparsın.
yaşasın tam bağımsız maklube.