görsel
erkekler de farklı sanki
kadını da erkeği de ayran gönüllü ilgiyi kim verirse ona gidiyor sevmediği insanlarla birlikte olup yalan söylüyor sevmese de seviyorum diyor

ya yedek olacan ya da yedekli.
erkekler de farklı sanki
kadını da erkeği de ayran gönüllü ilgiyi kim verirse ona gidiyor sevmediği insanlarla birlikte olup yalan söylüyor sevmese de seviyorum diyor

ya yedek olacan ya da yedekli.
Yedek kulübemiz dolu her daim çok şükür.
Yedek sırası da önemli. mesela 5. olmakla 10. olmak arasında bir uçurum var.
Bir kıza yüzlerce erkek yazıyor
Hatta şöyle bir algı var artık
Sevgilisi varsa nişanlısı varsa sorun değil evli değil nasıl olsa. diye düşünüyorlar
Hatta bazıları evli olmasından da çekinmiyor.
Kırklı yaşlara kadar gelmiş bütün kadınlara yazıyorlar
Hal böyle olunca içlerinden kendilerine yazan erkekler kadar azgın olan kadınlar
Hemen liste yapıyor ve çok eşli yaşamaya başlıyorlar
Bir ona bir buna.
Valla biz 18 e bile giremedik...
Erkekler! Kızların bu yaptığı olay kızlarıa ilişkideki güç yönetimi konusunda baya bir güç sağlıyor, yanında da "her dediğini yaparsam belki sevgilim olur" mantığıyla hareket eden erkekler tarafından da her işlerini yaptırabilmeleri gibi bonus da oluyor. Onun için siz de yapın, yaptırın. illa 4 sevgili olmasın, 4 flörtün olsun. Sevgililik evlilik düşünmediğin sürece şart değil.
bir kız arkadaşımla ayrıldıktan sonra en yakın arkadaşı diye tanıttığı çocukla sevgili olmalarını izlemiştim.
Bunun kızı erkeği yoktur arkadaşlar. Erkekler olarak uyduları olmayın böyle laflara da gerek kalmasın.
ee biz bunu söylemiştik ama ciddiye alan olmamıştı. bu tarz kızların sevgilisinin yanında bonus olarak kanka dediği 3 5 erkek oluyor. bi ara böyle olay başıma geldi. bahsi geçen kızla yeni tanışıyordum, diğer arkadaşların benden önce muhabbeti vardı hatta 2 tanesi kıza yürüyordu. yâni kızdan hoşlanan toplam 4 5 kişi vardı geldi tipim iyi diye beni seçti. halbuki dediğim gibi ben olaya sonradan dahil oldum diğer çocuklar benden önce kızla samimiydi. yani demek istediğim bu kız isteseydi o arkadaşlardan biriyle sevgili olurdu onlarla muhabbeti kesmeyip daha iyisini bulurum diye sonra da beni seçti. zaten dikkat ettiyseniz aşk acısı yaşayan kadın yeryüzünde ender görülür. maksimum ertesi gün yeni birilerini buluyorlar.
(bkz: yedek klübesi)
ömrümde hiç yedek lastik olmadım olanlara başarılar dilerim.

stepneler sizi*