bugün

kızlara yaranmak için dansöz gibi kıvıran, onu bunu ezen, şaklabanlık yapan arkadaştır. eski ev arkadaşımın bir anlık gözümün önünden geçmesine sebep olan söylem.
açık açık konuşmak lazım.

kardeş siktir git. demek lazım.
çok net söylüyorum bakın o ros pu çocuğudur, net.
Bence de tam bir o ros pu çocuğudur, net.
ateş karşısında bozulmayan altın,
Altın karşısında bozulmayan kadın ve
Kadın karşısında bozulmayan erkek kalitelidir derler.
kızların yanında hakaret edilerek ezilmesi gereken o çocuğudur.
kızların yanında bırakılarak bir daha asla erkek ortamına alınmaması gereken kişidir.

böyle çomarlar için kendi canınızı sıktığınıza da değmemesi cabasıdır.
Eğer sen 2 kızı güldürcem diye yanındaki arkadaşını küçük düşürüyorsan orospu çocuğusun. (afedersiniz)
Herkes ana bacı düz gitmiş ama ben de değişirim arkadaş. Ahmetle Mahmutla küfürlü saçma sapan muhabbet ederken kızların yanında zeki müren kesilirim. Bi kızın yanında küfür edebilmem için ya çok sinirli olmam lazım ya da o kızla çok samimi olmam ve bundan rahatsız olmayacağını bilmem lazım. Eğer siz haydarla yaptığınız muhabbeti Peninsuyla da yapıyorsanız ona da el ense çekiyosanız bence siz değişiksiniz.
Orospu çocuğudur. Ne arkadaş olunur ne dost ne kardeş yol verilmelidir.
karakteri tam olarak oturmamış kişidir. yani bu başlık altında bahsedilen değişim aslında arkadaş ortamında edilen küfürün kızların arasında edilmemesi değil. bence de arkadaşlarınızla sayın sövün ama kızların yanında ağzınız bozuk olmasın. lakin, bahsedilen mevzu karakteri sallantıda olan kişinin kızları görünce adeta çıldırıp eline geçirdiği her fırsatta size 'giydirmesi', 'laf sokması', yani kısaca 'küçük düşürme'ye çalışmasıdır. öyle düşünüyorum ki, bunları yapan bir kişi gerçekten ne tam anlamıyla aşk yaşamış, ne de tam anlamıyla bir dost edinmiş. sizin yanınızda en kral arkadaşken kızların arasında baş düşmanınızmış gibi davranıyor. hangi tarafa yaranacağını ve kendini kime kabul ettirmesi gerektiğini çözemiyor (zaten kendini kime, niye kabul ettirmeye çabalıyorsun ki canım benim).
arkadaş değildir kendileri, ya parazit yada mutualist bir ilişkiniz vardır. her ne olursa olsun yol yakınken kendisinden uzaklaşın.
görsel
Acıkmıştır.
Karaktersizdir. Karşısındakine kendini beğendirmek için size etmedik hakaret bırakmaz.
Ulan aq dedim ki aq sen dedim aq kimsin dedim aq. Şeklinde 54 aq lı 5 y... lı 91 a..lı cümlelerle anlaşan erkeklere umarım değişiyorlardır dediğim başlık.
Bu ne iğrenç konuşma şekli. Değişin lan. Umarım değişiyorsunuzdur (değişmek düzelme anlamında)
aslında olması gereken durum sen gel en yakın arkadaşlarınla yaptığın muhabbeti kızlarla yap yanında ne kız kalır nede dişi bir birey.
yok biz karakterinden ödün vermesinden bahsediyoruz diyorsanız haklısınız onun ben dıbına koyim.
Yavşaktır. Bu yavşaklar ayrıca kızlar gülsün diye sizin kusurlarınızı da ortalıkta yayarlar.
Kıçına tekmeyi basılası arkadaştır.
Özellikle gözler kısılır uzaklara bakılır . Çıtı çıkmaz . Bişe sorunca mırıldanır.
(bkz: yavşak)
Kızların yanında göt edilesi arkadaştır muhtemelen kızlarla ayrıldıktan sonra şekil yapacak ve dayağı yiyecektir .
yapılması gerekeni yapan adamdır. arkadaşınızla samimisiniz sizin yanınızda daha doğal daha kaba vesaire takılması normaldir. insanların yanında hele ki karşı cinsin yanında hareketlerine ve sözlerine dikkat etmek neden kötü olsun ki. yeter ki bukalemun gibi karakterine uymadığı şekilde değişmesin ya da yaranmak için şebeklilk yapmasın.
bukalemun mehmet'tir.
o fenerin topu taca atan kalecisi var ya o ta ona benim ....... rica ederim tabii ki klasizm azizim.